PZU PZU

TFI PZU

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA (TFI PZU SA) to największe Towarzystwo w Polsce pod względem wartości zarządzanych aktywów. Na koniec października br. wynosiły one ponad 25 mld zł. TFI PZU jest zarazem jednym z filarów inwestycyjnego pionu Grupy PZU o nazwie PZU INWESTYCJE. 

Celem Towarzystwa jest jak najefektywniejsze zarządzanie środkami powierzonymi przez inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Mamy w tym obszarze bogate doświadczenie. Robimy to od 1999 roku! W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty inwestycyjne o różnorodnych strategiach inwestycyjnych i dostosowane do różnych profili inwestora.

 

W ofercie TFI PZU znajdują się następujące fundusze inwestycyjne:

Z myślą o osobach zainteresowanych długoterminowym oszczędzaniem, TFI PZU oferuje programy inwestycyjne:

 Portfel PZU Święty Spokój

Osoby chcące samodzielnie odkładać środki na emeryturę mogą wybrać IKE TFI PZU:

Pracodawcy, chcący dodatkowo wynagradzać pracowników, mogą powierzyć prowadzenie Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) TFI PZU, liderowi na tym rynku wśród towarzystw funduszy inwestycyjnych:

W swojej ofercie posiadamy także Pracowniczy Plan Oszczednościowy (PPO) TFI PZU:

 

Aktualności

21.10.2014

Blisko 4,4 mld zł aktywów w zarządzaniu, prawie 190 tys. osób i 530 programów - takim wynikiem może pochwalić się PZU Inwestycje, lider rynku PPE w Polsce. Do tego grona dołączają kolejne firmy.

SŁOWA KLUCZOWE: komunikat tfi, towarzystwo funduszy, ppe, fundusze, fundusz, fundusz inwestycyjny, subfundusz, fundusz parasolowy

23.07.2014

TFI PZU znowu na podium. Według danych zgromadzonych przez specjalistyczny serwis Analizy Online, liczba klientów naszego TFI w II kwartale 2014 roku wzrosła aż o +9,2 proc.

SŁOWA KLUCZOWE: komunikat tfi, towarzystwo funduszy, fundusze, fundusz, fundusz inwestycyjny, subfundusz, fundusz parasolowy