PZU

TFI PZU

Nr 1 na rynku TFI w Polsce!

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA (TFI PZU SA) jest największym Towarzystwem w Polsce pod względem wartości zarządzanych aktywów. Na koniec sierpnia wynosiły one ponad 21 mld zł. TFI PZU jest zarazem jednym z filarów inwestycyjnego pionu Grupy PZU o nazwie PZU Inwestycje. 

Celem Towarzystwa jest jak najefektywniejsze zarządzanie środkami powierzonymi przez inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Mamy w tym obszarze bogate doświadczenie. Robimy to od 1999 roku! W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty inwestycyjne o różnorodnych strategiach inwestycyjnych i dostosowane do różnych profili inwestora.

 

W ofercie TFI PZU znajdują się następujące fundusze inwestycyjne:

Z myślą o osobach zainteresowanych długoterminowym oszczędzaniem, TFI PZU oferuje programy inwestycyjne:

 Portfel PZU Święty Spokój

Osoby chcące samodzielnie odkładać środki na emeryturę mogą wybrać IKE TFI PZU:

Pracodawcy, chcący dodatkowo wynagradzać pracowników, mogą powierzyć prowadzenie Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) TFI PZU, liderowi na tym rynku wśród towarzystw funduszy inwestycyjnych:

W swojej ofercie posiadamy także Pracowniczy Plan Oszczednościowy (PPO) TFI PZU:

 

Aktualności

01.04.2014

Jest nam miło poinformować, że z dniem 1 kwietnia 2014 r. została wprowadzona promocja polegająca na obniżeniu minimalnej kwoty wpłaty do subfunduszy TFI PZU.

SŁOWA KLUCZOWE: komunikat tfi, towarzystwo funduszy, fundusze, fundusz, fundusz inwestycyjny, subfundusz, fundusz parasolowy

31.01.2014

Nowym depozytariuszem funduszy TFI PZU jest Deutsche Bank Polska SA. Szczegóły w komukacie.

SŁOWA KLUCZOWE: komunikat tfi, towarzystwo funduszy, fundusze, fundusz, fundusz inwestycyjny, subfundusz, fundusz parasolowy

10.01.2014

TFI PZU w ścisłej czołówce niebankowych TFI pod względem wielkości sprzedaży netto funduszy detalicznych w ciągu 11 miesięcy 2013 roku – tak wynika z rankingu przygotowanego przez branżowy serwis Analizy Online.

SŁOWA KLUCZOWE: komunikat tfi, fundusz parasolowy