Znaleziono 226 produktów spełniajacych wybrane kryteria. WIDOK: opisy|siatka

Grupowe ubezpieczenie PZU Antybiotyk

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne skierowane dla firm, gwarantujące obniżenie kosztów leczenia pracowników. Ubezpieczenie gwarantuje dofinansowanie zakupu antybiotyków w wysokości 80% ich ceny.

SŁOWA KLUCZOWE:

Zobacz więcej

OC posiadaczy pojazdów mechanicznych

Obowiązkowe ubezpieczenie OC. Każdy posiadacz pojazdu mechanicznego obowiązany jest do zawarcia umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych.

SŁOWA KLUCZOWE: Dla rodziny, Dla mnie, Sprzedaż online, Samochód, OC Osobowe i zawodowe, PZU SA

Zobacz więcej

Autocasco (AC)

Ubezpieczeniem objęte są uszkodzenia pojazdu, jego zniszczenie lub utrata wskutek wszelkich zdarzeń, zarówno powstałych z winy kierowcy, jak również takich, na które nie ma on wpływu, np. kradzież, działanie żywiołów, wandalizm.

SŁOWA KLUCZOWE: Dla rodziny, Dla mnie, Samochód, PZU SA

Zobacz więcej

Grupowe ubezpieczenie na życie i zdrowie Opieka Medyczna S

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne gwarantujące szybki dostęp do wielu lekarzy specjalistów i szerokiej gamy badań diagnostycznych w prywatnych przychodniach.

SŁOWA KLUCZOWE:

Zobacz więcej

Minicasco

Minicasco to idealna propozycja dla ostrożnych kierowców. Ubezpieczeniem objęta jest utrata pojazdu wskutek wszelkich zdarzeń, zniszczenia lub uszkodzenia pojazdu wskutek zderzenia z ludźmi lub zwierzętami, zaistniałego z winy kierowcy pojazdu, jak również takich, na które nie ma on wpływu oraz zniszczenie lub uszkodzenia pojazdu wskutek innych zdarzeń, za wyjątkiem uszkodzeń będących skutkiem zetknięcia pojazdu z innym pojazdem lub przedmiotem (ruchomością lub nieruchomością) znajdującym się na zewnątrz pojazdu.

SŁOWA KLUCZOWE: Dla mnie, Sprzedaż online, Samochód, PZU SA

Zobacz więcej

NNW kierowcy i pasażerów pojazdu mechanicznego

NNW w PZU chroni kierowcę i pasażerów pojazdu w zakresie następstw wypadków ubezpieczeniowych, do których doszło w Polsce i innych państwach Europy oraz na terytorium Algierii, Maroka, Izraela i Tunezji.

SŁOWA KLUCZOWE: Dla rodziny, Dla mnie, Samochód

Zobacz więcej

PZU DOM Plus

Dom – to miejsce do którego wracamy, w nim czujemy się bezpiecznie. W życiu może jednak zaistnieć wiele nieprzewidzianych zdarzeń. Powódź, zalanie, ogień, włamanie – w takich sytuacjach warto mieć polisę, która pomoże odzyskać utracone lub zniszczone mienie. Kompleksowe ubezpieczenie PZU DOM Plus zabezpiecza majątek, a w trudnej sytuacji zapewnia dostęp do środków, stanowiących realną pomoc.

SŁOWA KLUCZOWE: Dla rodziny, Dla mnie, W promocji, Majątek, Dom i mieszkanie, PZU SA

Zobacz więcej

Wojażer – PZU Pomoc w Podróży

Ubezpieczenie daje osobom podróżującym pełną ochronę i wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach, oferując zwrot kosztów leczenia oraz usługi assistance. Polisa ważna jest na terytorium wszystkich państw świata.

SŁOWA KLUCZOWE: Dla obcokrajowców, Dla mnie, Podróże

Zobacz więcej

Dodatkowe ubezpieczenie lekowe PZU Antybiotyk

Posiadasz ubezpieczenie indywidualnie kontynuowane pracownicze typ P, P Plus, na życie typ P lub rodzinne na życie typ D? Sprawdź, co zyskasz przystępując do dodatkowego ubezpieczenia Antybiotyk. Umowa może być zawarta wraz z zawarciem umowy ubezpieczenia podstawowego lub w trakcie trwania tej umowy, bez ograniczeń wieku.

SŁOWA KLUCZOWE: Dla mnie, Kontynuowane, Zdrowie, PZU Życie, Dodatkowe

Zobacz więcej

OFE PZU

Otwarty Fundusz Emerytalny PZU Złota Jesień zarządzany jest przez Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU Spółka Akcyjna. Zadaniem OFE jest gromadzenie środków pieniężnych i ich lokowanie z przeznaczeniem na wypłatę członkom funduszu emerytury po osiągnieciu przez nich wieku emerytalnego oraz emerytury częściowej lub okresowej emerytury kapitałowej.

SŁOWA KLUCZOWE: Dla mnie, Oszczędzanie, Emerytura, PTE PZU

Zobacz więcej

PZU Ubezpieczenie Lekowe

Dzięki prostym zasadom korzystania z ubezpieczenia oraz szerokiej liście leków, ubezpieczenie jest doskonałym benefitem dla pracowników, którzy mogą zaoszczędzić pieniądze wydawane na leki na receptę.

SŁOWA KLUCZOWE: Dla mnie, Zdrowie, PZU Życie

Zobacz więcej

IKZE - Indywidualne konto zabezpieczenia emerytalnego

IKZE zapewnia ulgę podatkową. Wpłaty dokonane na IKZE można co roku odliczać od swojej podstawy opodatkowania

SŁOWA KLUCZOWE: Dla rodziny, Dla mnie, Emerytura, PTE PZU

Zobacz więcej

PZU Ochrona Zniżek

Nawet najlepszy kierowca nie jest w stanie przewidzieć stłuczki czy wypadku. Ubezpieczenie OC lub AC gwarantuje wypłatę odszkodowania, jednak wiąże się to z utratą zniżek – często bardzo dużych, bo wypracowywanych latami. Teraz – dzięki PZU Ochrona Zniżek – kierowcy zawierający OC lub AC w PZU mogą zabezpieczyć się przed podwyżką składki w przypadku, gdy wystąpi szkoda.

SŁOWA KLUCZOWE: Dla mnie, Samochód, PZU SA

Zobacz więcej
1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 16
 

Ostatnio oglądane przez Ciebie produkty