Agent PZU S.A. - Andrzej Stolarczyk

     

Andrzej Stolarczyk


Dane kontaktowe

tel. kom: 533-633-668
e-mail: andstolarczyk@agentpzu.pl
Obszar, który obsługuję: województwo pomorskie (Gdańsk, Sopot, Gdynia, Kowale i okolice Trójmiasta)
agent mobilny: Tak
biuro: Tak

 

 

 

 

Wiedza i doświadczenie

Jestem agentem z kilkuletnim doświadczeniem. Praca dla PZU daje mi możliwość ciągłego rozwoju, a dzięki podnoszeniu własnych kompetencji zawodowych oferuję tylko sprawdzone rozwiązania gwarantujące spokój i bezpieczeństwo moim Klientom. Kontakty z ludźmi, ich zaufanie i okazywana wdzięczność nieprzerwanie motywują mnie do podejmowania nowych wyzwań, rzetelności i skutecznego wywiązywania się z zawodowych obowiązków każdego dnia.

Profesjonalizm

Podstawą mojej pracy jest indywidualne podejście do Klienta oraz dyspozycyjność. Zdobyte doświadczenie w pracy z ludźmi oraz posiadana wiedza pomagają mi udzielać rzetelnych i fachowych porad ubezpieczeniowych. Jestem agentem mobilnym, spotykam się z Klientami w dogodnych dla nich miejscach i dogodnym czasie.

Zadowolenie moich Klientów

Moi Klienci wiedzą, że oprócz profesjonalnie przygotowanej oferty ubezpieczeniowej mogą także liczyć na wszechstronną pomoc związaną z likwidacją szkód oraz obsługą posprzedażową. Taka postawa pozwala mi na zdobywanie Państwa zaufania. Moi Klienci chętnie polecają mnie szerokiemu gronu swoich znajomych, przyjaciół oraz rodzinie.