Ubezpieczenie na rzecz podróżnych w związku z działalnością wykonywaną przez organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych

Ubezpieczenie dla firm z branży turystycznej

Ubezpieczenie dla organizatorów turystyki lub przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych.

Dla kogo

Ubezpieczenie dla organizatorów turystyki lub przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych, którzy działają w oparciu o przepisy Ustawy z dnia 18 grudnia 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

Co można zyskać

  • Pokryjemy niezbędne koszty kontynuacji imprezy turystycznej lub koszty powrotu do kraju, jeśli Ty wbrew obowiązkowi tego nie zapewnisz.
  • Zwrócimy opłaty za imprezę turystyczną lub każdą opłaconą usługę przedsiębiorcy ułatwiającemu nabywanie powiązanych usług turystycznych, jeśli z Twojej winy lub winy osób, które działają w Twoim imieniu, nie została lub nie zostanie ona zrealizowana.
  • Zwrócimy część opłaty za tę część imprezy turystycznej, która z Twojej winy lub z winy osób, które działają w Twoim imieniu, nie zostanie zrealizowana.
  • Zwrócimy część opłaty za każdą usługę opłaconą przedsiębiorcy ułatwiającemu nabywanie powiązanych usług turystycznych odpowiadającą części usługi, która nie została lub nie zostanie zrealizowana z Twojej winy lub z winy osób, które działają w Twoim imieniu.

Dlaczego warto

  • Spełnienie ustawowego obowiązku.
  • Zabezpieczenie finansowe dla klientów.

Informacja prawna

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia zamieszczonych w sekcji Dokumenty do pobrania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij