Grupowe ubezpieczenie tabletów z programu eTornister

Ochrona tabletów z programu eTornister sponsorowanego przez Plus. Organizacja i pokrycie kosztów m.in. naprawy lub wymiana sprzętu na nowy. Ubezpieczenie działa w Polsce i podczas podróży zagranicznych, które trwają łącznie nie dłużej niż 60 dni.

Dla kogo

Ubezpieczenie dla szkół, które przystąpiły do programu edukacyjnego eTornister.

Kiedy możemy Ci pomóc

Dzięki temu, że Twoja szkoła przystąpiła do programu eTornister, nie musisz martwić się o tablet w razie nieprzewidzianych zdarzeń. Zobacz, w jakich przykładowych sytuacjach możemy pomóc.

Uszkodzenie, awaria po gwarancji lub zniszczenie

Zorganizujemy naprawę i pokryjemy jej koszty, jeśli tablet (także po gwarancji) zostanie uszkodzony i nie będzie prawidłowo działać. Jeśli tablet zostanie zniszczony i naprawa nie będzie możliwa, wówczas wymienimy go na nowy.

Kradzież z włamaniem

Wypłacimy odszkodowanie, jeśli złodziej włamie się do szkoły i ukradnie tablety. 

Ochrona ubezpieczeniowa – wyłączenia i ograniczenia

W niektórych sytuacjach nie będzie ochrony ubezpieczeniowej lub ja ograniczymy. O takich sytuacjach mówimy, że są to ograniczenia lub wyłączenia ochrony ubezpieczeniowej. Ich listę znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Informacja prawna

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia zamieszczonych w sekcji Dokumenty do pobrania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij