Edukacja

fotka

Samochód, dom, majątek

Wszechstronne ubezpieczenia samochodów i pojazdów samochodowych, oraz polisy chroniące mienie ruchome i nieruchomości – to odpowiedzialne podejście do posiadanych dóbr. Ubezpieczenia dla kierowców, posiadaczy domów i mieszkań, rolników i właścicieli firm – dla każdego znajdzie się odpowiednia polisa.

Zobacz
fotka

Usługi PZU Pomoc

Duża grupa produktów, których zadaniem jest wszechstronne zabezpieczenie osób i firm. Opieka w drodze i w domu, atrakcyjne programy lojalnościowe i specjalna oferta dla firm z zakresem świadczeń obejmującym swoim zasięgiem szereg dziedzin życia. Ubezpieczenia, które pomagają w spokojnym życiu.

Zobacz
fotka

Ubezpieczenia osób

Najbogatsza na rynku wszechstronna oferta ubezpieczeń osób. Ubezpieczenia na życie, polisy dla podróżujących, wszechstronna opieka medyczna i ubezpieczenia dla firm. Aby dobrze zadbać o swoje bezpieczeństwo i o spokój najbliższych – warto skorzystać z bogatej oferty ubezpieczeniowej.

Zobacz
fotka

Emerytura i inwestycje

O swoją przyszłość należy zadbać; im wcześniej, tym lepiej. Otwarte fundusze emerytalne, indywidualne konta emerytalne, ubezpieczenia indywidualne i zbiorowe – wszystko to służy przyszłości osób objętych ubezpieczeniem. Systematyczne oszczędzanie i skuteczne inwestowanie swoich środków – to recepta na przyszłość.

Zobacz