fotka

Karty PZU Pomoc w Drodze

Bezpieczeństwo w podróży to gwarancja większego komfortu. Karta PZU Pomoc w Drodze daje dostęp do usług organizowanych w razie wypadku, awarii lub innego zdarzenia, zaistniałego w czasie podróży. Dzwoniąc pod numer 801 102 102 zawsze uzyskasz pomoc. Karta PZU Pomoc - pomoc w drodze obejmuje okres 60 lub 365 dni.

 • Karta PZU Pomoc w Drodze Pakiet Startowy 60 dni- sprzedaż wstrzymana
  Karta PZU Pomoc w Drodze Pakiet Startowy 60 dni to produkt przeznaczony dla posiadaczy samochodów osobowych, samochodów ciężarowych wykonanych przez adaptację samochodu osobowego, motocykli, oraz motorowerów, bez względu na wiek pojazdów.
  więcej

 • Karta PZU Pomoc w Drodze Polska- sprzedaż wstrzymana
  Karta PZU Pomoc w Drodze Polska to gwarancja poczucia bezpieczeństwa w każdej sytuacji na drodze, niezbędny komfort w podróży i brak stresu związanego z awarią, kolizją, wypadkiem czy stłuczką. Aby uzyskać niezbędną pomoc wystarczy jeden telefon.
  więcej

 • Karta PZU Pomoc w Drodze Europa- sprzedaż wstrzymana
  To oferta dla wszystkich zmotoryzowanych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i wygodę. Karta PZU Pomoc w Drodze Europa daje dostęp do usług organizowanych w razie wypadku, awarii lub innego zdarzenia, zaistniałego w czasie podróży. Kupując kartę, przystępujesz do Klubu PZU Pomoc.
  więcej

fotka

Kluby i Programy PZU Pomoc

Uczestnicy Klubów i Programów obsługiwanych przez PZU Pomoc SA otrzymują m.in. możliwość skorzystania z usługi Twój Asystent PZU Pomoc, dostęp do ofert specjalnych i programu rabatowego. Szczególnie interesującą ofertą są usługi Twojego Asystenta PZU Pomoc, dzięki którym uzyskasz wsparcie zarówno podczas załatwiania spraw codziennych, jak i tych nietypowych.

 • Klub PZU Pomoc w Życiu
  Klub PZU Pomoc w Życiu skierowany jest do pracowników zakładów pracy oraz pełnoletnich członków ich rodzin. Posiadając kartę Klubu otrzymasz dostęp do wielu korzyści oraz atrakcyjnych ofert.
  więcej

 • Program ING Concierge
  PZU Pomoc SA przygotowuje specjalne programy dla klientów banków. Usługi oferowane w ramach Programów PZU Pomoc zapewniają komfort i podkreślają prestiż klientów.
  więcej

 • Klub PZU Inwestor
  Klub PZU Inwestor przeznaczony jest dla klientów TFI PZU, którzy inwestując w wybrane fundusze inwestycyjne chcą skorzystać z dodatkowych przywilejów i atrakcyjnych ofert w ramach Grupy PZU.
  więcej

fotka

Moc hybrydy - wypożyczalnia samochodów

Nowa flota jest elementem programu, w ramach którego PZU Pomoc stworzy sieć partnerskich wypożyczalni, zbudowaną na bazie już istniejących firm. Auta trafią do dyspozycji zaufanych partnerów PZU. Pozwoli to na ustalenie stałych stawek za wynajem aut, również dla wypożyczalni niezrzeszonych w grupie, co przełoży się na optymalizację kosztów tak klienta, jak i ubezpieczyciela. Dobowa stawka nie przekroczy 100 złotych plus VAT. Obecnie, ze względu na zawyżanie stawek przez niektóre wypożyczalnie, PZU ponosi nawet 2-3 razy większe koszty związane z zapewnieniem klientom aut zastępczych, co przekłada się m.in. na wysokość składki OC.

fotka

Ubezpieczenie ochrony prawnej

PZU Pomoc we współpracy z Naczelną Radą Adwokacką i Krajową Izbą Radców Prawnych prowadzi obsługę ubezpieczeń Ochrony Prawnej w ubezpieczeniach PZU Dom i PZU Auto.

fotka

Zostań Partnerem PZU Pomoc

Karta PZU Pomoc to wyjątkowy produkt, stworzony z myślą o ludziach, ceniących wygodę i bezpieczeństwo w domu i w podróży. To gwarancja pomocy w każdej sytuacji związanej z niespodziewanym zdarzeniem, awarią, wypadkiem. To również promocja Partnera programu i brandu firmy, przedstawiająca szerokie spojrzenie na aspekty komfortu i satysfakcji Klienta.