PZU PZU

Sam zarządzaj swoją pracą 


Agent PZU prowadzi własną działalność. To gwarancja niezależności oraz satysfakcji, ponieważ:

  • jesteś własnym szefem,
  • sam określasz swoje wynagrodzenie,
  • decydujesz, kiedy pracujesz, kiedy masz wolne,
  • decydujesz, gdzie masz biuro i z kim współpracujesz.

Określ swoje wynagrodzenie


Ty decydujesz, ile zarabiasz. Jedynym ograniczeniem jest Twoja ambicja – kto stawia poprzeczkę wyżej, zarabia więcej. 

Działaj na rozwijającym się rynku


Europa Środkowo-Wschodnia to najbardziej interesujący i najszybciej rozwijający się rynek ubezpieczeń na świecie. Czwarty co do wielkości – po Chinach, Indiach i Brazylii. Obecnie zbliża się do poziomu rynków Europy Zachodniej. PZU, z 35% udziałów w krajowym rynku ubezpieczeń, nadaje rytm tym zmianom, utrzymując niezmienną pozycję lidera rynku ubezpieczeń w Polsce.

Zachowaj równowagę między życiem prywatnym i zawodowym


To Ty decydujesz, kiedy i ile pracujesz. Łatwo więc znajdziesz czas dla rodziny, przyjaciół, a także na realizację pasji i marzeń. 

Zbuduj własną karierę


Wierzymy w utalentowanych i ambitnych ludzi. To dzięki nim wyznaczamy trendy na rynku ubezpieczeń w Polsce. Pracując z PZU, to ty decydujesz o tempie rozwoju swojej kariery, a my dajemy Ci swoje wsparcie. 

Bądź gotowy na przygodę


Każdy klient jest inny. Nasi agenci codziennie poznają nowych, ciekawych ludzi, dzięki czemu poszerzają swoje kompetencje i uczą się reagować na zmieniające się potrzeby klientów. 

Oprzyj się na silnym, prestiżowym partnerze 


W gospodarce zbudowanej na wiedzy, to pracownicy są najcenniejszym zasobem każdej firmy. Nasz sukces rynkowy nie byłby możliwy bez wsparcia i zaangażowania naszych agentów. Dlatego my także wspieramy ich na co dzień dając siłę prestiżowej marki.

 

 

Drukuj Kliknij aby wydrukować.