Wrocław,
ul. Kilińskiego 32


Typ nieruchomości: lokal użytkowy
Tryb sprzedaży: przetarg pisemny
Cena oczekiwana: 810 700 zł netto
Transakcja zwolniona z podatku VAT
Wadium: 40 535 zł


Dane kontaktowe:


Adam Pączek
k: 602 316 772
t: 22 379 73 00
f: 22 379 73 01
adam.paczek@estatefellows.com


Materiały do pobrania
:
Materiały informacyjne.pdf

 

 

 

 

 

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego, położonego na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego – wielorodzinnego, z lokalami użytkowymi, we Wrocławiu przy ul. Kilińskiego 32.

Właścicielem nieruchomości, w której znajduje się lokal są: Spółdzielnia Mieszkaniowa Biskupin z siedzibą we Wrocławiu (w udziale 7910/10000) oraz osoby fizyczne (w udziale 2090/10000).

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego przysługuje Powszechnemu Zakładowi Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, na podstawie przydziału nr 53/94 z dnia 15.04.1994 roku, wydanego przez Spółdzielnie Mieszkaniową Biskupin.

Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 222,76 mkw. (powierzchnia określona na podstawie inwentaryzacji) i zlokalizowana jest na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego – wielorodzinnego, wzniesionego w latach 90-tych, w technologii tradycyjnej. Lokal użytkowany był, jako biurowy a jego stan techniczny można określić jako dobry. Powierzchnia wynajmowalna lokalu to 182,82 mkw. Do lokalu przynależy pomieszczenie piwniczne, aktualnie wykorzystywane przez właściciela, jednak nie ma dokumentów, potwierdzających prawo do korzystania z tego pomieszczenia.

Nieruchomość położona jest w odległości ok. 1,5 km, w kierunku północnym od Rynku, na obrzeżach ścisłego centrum miasta, sąsiadującego z najstarszą zabytkową częścią Wrocławia - Ostrowem Tumskim.
Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta jak i z pozostałymi dzielnicami Wrocławia zarówno komunikacją publiczną i prywatną. W odległości 200 m znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, obsługiwane przez 4 linie tramwajowe dzienne, 4 linie autobusowe (w tym 1 nocna i 1 pospieszna). Ogólnodostępne miejsca parkingowe znajdują się wzdłuż ul. Kilińskiego jak i w podwórzu, za budynkiem.

Przedmiotowa nieruchomość znajduje się na obszarze, na którym obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego obszaru Placu Bema – część B, uchwalony uchwałą nr XXXVIII/2452/05 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 19 maja 2005 roku.

Zgodnie z zawartymi w nim zapisami przedmiotowa nieruchomość znajduje się w części na obszarze oznaczonym symbolem 1MW U - teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami wbudowanymi. Nabywca będzie zobowiązany do uzyskania odpowiednich przyłączy do mediów.

Przez jedno z pomieszczeń przebiega instalacja wentylacyjna, która nie jest częścią składową przedmiotowej nieruchomości.
 


Wyświetl większą mapę

Drukuj Kliknij aby wydrukować.