Gdynia,

ul. Abrahama 20/2


Typ nieruchomości: lokal mieszkalny
Tryb sprzedaży: przetarg pisemny

Cena oczekiwana: 428 813 zł netto
Transakcja zwolniona z podatku VAT

Wadium: 21 441 zł

Dane kontaktowe:
Marcin Balicki
k: 0 727 020 541
t: 22 582 26 07
f: 22 582 36 61
mbalicki@pzu.pl

Materiały do pobrania:
Materiały informacyjne.pdf 

 

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2, (wyodrębnienie własności lokalu nastąpi w chwili zawarcia umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego) położony w budynku przy ul. Abrahama nr 20 w Gdyni, o powierzchni 77,50 mkw., do którego przynależy pomieszczenie w piwnicy o powierzchni 5,40 mkw.

Lokal składa się z przedpokoju, 3 pokoi, kuchni, spiżarki, garderoby i łazienki z wc. Przedmiotowy lokal znajduje się na I piętrze V kondygnacyjnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami użytkowymi na parterze, podpiwniczonego. Lokal, wymaga generalnego remontu.

Przedmiotowy lokal położony jest przy ul. Abrahama 20 w Gdyni. Nieruchomość usytuowana jest w centrum Gdyni, w rejonie ul. Świętojańskiej, ul. Władysława IV i 10 Lutego – głównych arterii komunikacyjnych tej części miasta. Istniejące połączenia komunikacyjne umożliwiają sprawny dojazd do każdej części Gdyni. Nieruchomość znajduje się w zasięgu licznych punktów handlowo-usługowych, placówek użyteczności publicznej, oświatowych i służby zdrowia. W najbliższym sąsiedztwie znajduj się budynki z początku XX - tego wieku, są to budynki mieszkalno–usługowe oraz mieszkalne wielorodzinne.
Działka gruntu na której posadowiony jest budynek oznaczona jest w ewidencji gruntów jako „B”- tereny mieszkaniowe, ma powierzchnię 545 mkw., kształt  regularny prostokątny, teren płaski. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym z lokalami usługowymi na parterze o 5 kondygnacjach naziemnych, z podpiwniczeniem. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej, wyposażony jest w instalację: wodociągową, podłączoną do miejskiej sieci opomiarowaną, kanalizacyjną podłączoną do sieci miejskiej, centralnego ogrzewania, system grzewczy budynku oparty o energię cieplną (opomiarowaną) dostarczana z miejskiej sieci ciepłowniczej, gazową i elektryczną.

Działka nr 921/393 znajduje się na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Uchwała Rady Miasta Gdyni nr XXXVII/839/09 z dnia 25.11.2009 r., zgodnie z którym przedmiotowa działka znajduje się w jednostce 31 UM/W – zabudowa usługowo/zabudowa wielorodzinna, o następujących ustaleniach: usługi wymagane są przynajmniej w parterach budynków realizowanych wzdłuż ciągów usługowych.
 


Wyświetl większą mapę

Drukuj Kliknij aby wydrukować.