Ogłoszenie o planowanym konkursie - zespoły projektowe 

19.03.2018
 

Szanowni Państwo,

 

PZU SA planuje przeprowadzenie konkursu na opracowanie konspektu scenariusza i koncepcji projektu wystawy dla Muzeum Ubezpieczeń w Krakowie.

Intencją PZU SA jest stworzenie nowoczesnego centrum edukacyjno-prewencyjnego, którego głównym założeniem byłoby propagowanie wiedzy o bezpiecznych zachowaniach w konfrontacji z żywiołami i niebezpiecznymi sytuacjami w życiu, oraz o historii ubezpieczeń. Oczekujemy, że w nowej placówce będzie można przeżyć np. symulację: pożaru, huraganu, powodzi, lawiny czy dachowania w samochodzie.

 

Poszukujemy pracowni/zespołu mających doświadczenie w realizacji projektów łączących tradycyjną wystawę muzealną z ekspozycjami multimedialnymi oraz edukacją w nowoczesnym wydaniu.

 

Konkurs będzie poprzedzony procesem RFI (zapytanie o informację). 

Firmy, zainteresowane udziałem w procesie RFI powinny przesłać zgłoszenie na adres: RFI_marketing@pzu.pl do dnia 30.03.2018 (włącznie).

 

Zgłoszenie powinno zawierać nazwę firmy, dane teleadresowe firmy oraz dane osoby kontaktowej. W temacie wiadomości koniecznie należy wpisać: RFI/muzeum ubezpieczeń 

W postępowaniach prowadzonych przez PZU nie stosuje się przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.