OFE PZU liderem w styczniu 2018 r.

Niezależny portal analizy.pl podsumował wyniki inwestycyjne za styczeń 2018 roku na rynku otwartych funduszy emerytalnych. Miło nam poinformować, że OFE PZU jako jedyny fundusz – drugi miesiąc z rzędu – otrzymał najwyższą ocenę 5a w obu zestawieniach (12- i 36-miesięcznym) przygotowanych przez portal. OFE PZU osiągnął najwyższy wynik w skali ostatnich 12 miesięcy (+19,4%), istotnie przewyższający średnią (+16,6%) oraz konkurencyjne fundusze.*

 

Styczniowe zestawienie nie stanowi zaskoczenia, a jest kolejnym potwierdzeniem skutecznie realizowanej polityki inwestycyjnej przez zespół zarządzający OFE PZU. Pragniemy przypomnieć, że 2017 roku OFE PZU osiągnęło najlepszy wynik inwestycyjny wśród wszystkich OFE działających na polskim rynku.

 

20,94% - to stopa zwrotu OFE PZU za 2017 r.

 

Źródło: analizy.pl

 

Doświadczeni eksperci z PTE PZU dokładają wszelkich starań, aby jak najefektywniej inwestować powierzony nam kapitał. Należy jednak pamiętać, że historyczne wyniki inwestycyjne osiągane przez PTE PZU nie są gwarancją uzyskiwania podobnych wyników w przyszłości. Szczegółowe informacje, w tym o ponoszonych kosztach oraz ryzykach związanych z członkostwem w DFE PZU oraz OFE PZU są dostępne w Prospektach Informacyjnych zamieszczonych na stronie pzu.pl.