Oferty specjalne dla klientów

Oferty specjalne - PZU

 

Promocje i oferty dla Klientów Dobrowolnego Funduszu Emerytalnego PZU:

 

Kod promocji „10” - Promocja II-VIII 2018

DFE PZU nie pobiera opłaty od wpłaconych środków dla umów zawartych w okresie od 1 lutego do 31 sierpnia 2018 roku. Promocja przeznaczona jest dla nowych Klientów, którzy założą IKZE w DFE PZU i będą na nie wpłacać środki w okresie trwania promocji.

Swoje konto możesz zasilić w dogodnym dla siebie czasie w trakcie trwania promocji. Już od 50 zł, do wysokości górnego limitu, który w 2018 roku wynosi 5331,60 zł.

Jak skorzystać z promocji? Należy wypełnić  formularz online dostępny na stronie ikze.pzu.pl , a następnie w okienku „kod promocji” wybrać „10”.


Kod promocji „05” – PPE i IKZE w PZU

Promocja przeznaczona jest dla pracowników firm wprowadzających Pracowniczy Program Emerytalny prowadzony przez Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU i polega na zwolnieniu z opłaty manipulacyjnej wszystkich wpłat dokonywanych w trakcie pierwszego roku członkostwa od daty zawarcia umowy o prowadzenie IKZE pod warunkiem dokonania pierwszej wpłaty w wysokości minimum 50 zł. Promocja dotyczy umów IKZE zawartych w okresie prowadzenia PPE przez TFI PZU.


Lista firm objętych promocją:

  • Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
  • Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
  • Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
  • PKN Orlen S.A.
  • Sitech Sp. z o.o.