Prezes Zarządu PZU Zdrowie SA

W Grupie PZU od 2016 r., gdzie równocześnie pełni funkcję Dyrektor Zarządzającej ds. Ubezpieczeń Zdrowotnych i Relacji z Klientem. Od początku swojej kariery zawodowej, związana z instytucjami finansowymi, głównie z sektorem bankowym.

Jej priorytetem jest umocnienie pozycji PZU Zdrowie, jako nowoczesnego operatora medycznego, dlatego stawia na rozwój technologii i holistyczne podejście do pacjentów.

Promotorka podejścia Patient Experience – zawsze skupiona na budowaniu pozytywnych relacji z pacjentami, bo wie, że to one są kluczem do osiągania długofalowych sukcesów w biznesie. Co za tym idzie chce, aby PZU Zdrowie dostarczało swoim klientom, nie tylko wyjątkową oferte opieki medycznej, ale przede wszystkim najlepsze doświadczenia. Wierzy, że  jedynie zmotywowani i zadowoleni pracownicy są w stanie takie doświadczenia dostarczyć.

Ukończyła studia ekonomiczne, specjalizacja finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Opolskim. Jest absolwentką programu The Innovative Health Care Leader na Stanford University Graduate School of Business. Posiada również tytuł Executive MBA na uczelni Collegium Humanum – Szkoła Główna Menedżerska.  
Przewodnicząca Komisji Ubezpieczeń Zdrowotnych i Wypadkowych przy Polskiej Izbie Ubezpieczeń.

Przewodnicząca Rady Nadzorczej Centrum Medycznego Gamma.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij