PZU Wojażer

Dajemy wsparcie w razie nieoczekiwanych problemów podczas urlopu

Zobacz przykłady wsparcia, jakie możemy Ci zaoferować:

Leczenie

Zorganizujemy oraz opłacimy pobyt i leczenie w szpitalu, a także wizyty u lekarza (także stomatologa), badania, operacje lub zabiegi ambulatoryjne.

Transport

Zapewniamy transport (także medyczny) z miejsca wypadku do lekarza lub szpitala, a nawet z zagranicy do domu. Organizujemy również transport zwłok do miejsca pochówku w Polsce.

Zwrot kosztów leczenia

Zwrócimy Ci pieniądze, które wydasz np. na leki (przepisane przez lekarza podczas Twojego wyjazdu) czy naprawę lub zakup sprzętu ortopedycznego albo okularów korekcyjnych.

Ubezpieczenie PZU Wojażer możesz wzbogacić o dodatkowe opcje

  • Jeśli zdarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek,  będziesz mógł otrzymać pieniądze np. na rehabilitację, jeśli doznasz trwałego uszczerbku,

  • Dzięki naszemu ubezpieczeniu osoba, której wyrządzisz szkodę, otrzyma od nas odszkodowanie.

  • Zwrócimy Ci pieniądze, jeśli z powodów losowych zrezygnujesz ze zorganizowanego wyjazdu lub go skrócisz.

  • Jeżeli podczas pobytu za granicą nagle zachorujesz lub zdarzy Ci się wypadek, zgłoś nam to od razu. Wówczas pomożemy Ci po powrocie do Polski, jeśli będziesz musiał dokończyć leczenie rozpoczęte za granicą.

  • Wsparcie po utracie, uszkodzeniu lub zniszczeniu bagażu z rzeczami osobistymi, sprzętem elektronicznym lub sportowym.

Informacja prawna

Ten tekst nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA, znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

*Jeśli zakupisz ubezpieczenie PZU Wojażer, to możesz skorzystać ze zniżki BONUS na nowe (w rozumieniu Regulaminu zniżki) ubezpieczenie PZU Dom.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij