Profesjonaliści

Praca w PZU to możliwość wszechstronnego rozwoju kariery dla ekspertów z różnych branż. Nasi pracownicy mogą korzystać z najnowszych technologii i wdrażać rynkowe innowacje. Ich działania wyznaczają kierunek dla całej branży.

Aktualne oferty

Kogo szukamy

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem zawodowym zdobytym w różnych branżach i na wszystkich poziomach stanowisk. Na równi z wiedzą merytoryczną i umiejętnościami praktycznymi cenimy:
 

Współpracę, w tym dzielenie się dobrymi praktykami, wiedzą i doświadczeniem.

Elastyczność, która pozwala efektywnie działać w zmieniającym się otoczeniu.

Motywację do osiągania jak najlepszych wyników.

Odpowiedzialność za prowadzone procesy.

Zaangażowanie w codzienną pracę.

Zrozumienie potrzeb klienta.

Od kandydatów na stanowiska kierownicze oczekujemy dodatkowo umiejętności zangażowania zespołu oraz zarządzania wynikami i standardami pracy.

  PZU to nie tylko ubezpieczenia

Skala naszego działania sprawia, że jesteśmy pracodawcą dla ekspertów z różnych dziedzin biznesu.

Zatrudniamy specjalistów w niemalże każdym obszarze IT, finansów, analizy biznesowej, sprzedaży, marketingu, administracji, nieruchomości, prawa, HR i wielu innych.

Pracuję dla siebie, pomagam innym

Pracuję w PZU i spełniam się zawodowo. Każdego dnia realizuję też projekty, które dają wsparcie i poczucie bezpieczeństwa tym, którzy tego potrzebują.

Ania, Laboratorium Innowacji

  Eksperci ubezpieczeniowi

Dysponujemy najszerszą ofertą produktową na rynku ubezpieczeniowym. Jesteśmy unikatowym miejscem pracy dla osób związanych z tą branżą.

Zatrudniamy aktuariuszy, underwriterów, specjalistów ds. produktów, obsługi szkód i świadczeń, ekspertów terenowych, specjalistów rozwoju sieci sprzedaży.

Nasza struktura

PZU to duża organizacja, obecna w całej Polsce – zarówno w dużych, jak i w mniejszych miastach.
Poznaj ogólną strukturę naszej organizacji.

Centrala

W Centrali PZU pracują eksperci z różnych dziedzin, na wszystkich poziomach stanowisk – od Specjalisty do Dyrektora Zarządzającego. Tutaj zajmujemy się m.in. tworzeniem standardów i kształtowaniem najważniejszych procesów zachodzących w Grupie. Nasze biura znajdują się w trzech lokalizacjach w Warszawie.

Oddziały

W oddziałach Grupy PZU bezpośrednio spotykamy się z naszymi klientami. Doradzamy im i oferujemy wszystkie nasze produkty w zakresie ubezpieczeń, inwestycji i zdrowia. W całej Polsce funkcjonuje ok. 400 oddziałów.

Struktury terenowe

Pracownicy struktur terenowych zajmują się przede wszystkim współpracą z naszymi agentami, multiagentami, dealerami i brokerami. Są to też zespoły dedykowane obsłudze klientów korporacyjnych.

Jednostki specjalistyczne

Podstawowe procesy związane z obsługą szkód i świadczeń, a także z operacjami – ubezpieczeniowymi, księgowymi, kadrowymi, windykacyjnymi – realizujemy w centrach specjalistycznych. Są one zlokalizowane w różnych miastach w całej Polsce, np. Warszawie, Krakowie, Białymstoku, Łodzi, Pile, Opolu.

Projekty

Projekty to dodatkowe inicjatywy, których efektem jest wdrożenie zmiany lub nowości w organizacji. Często dotyczą obszaru technologii, ale też bezpieczeństwa, sprzedaży, produktów itd. Projekty angażują specjalistów z wielu działów naszej firmy. Na czas ich trwania zatrudniamy też nowych pracowników.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij