Analityk Taryfowy

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.300_Zdrowie
Publikacja2 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2020-02-29

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Posiadamy 130 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2200 placówkach współpracujących w ponad 600 miastach w Polsce.

Stały rozwój sieci medycznej ma zapwenić naszym Pacjentom szybki dostęp do usług medycznych oraz wysokie standardy obsługi.

Realizuj się w swojej specjalizacji i jednocześnie naprawdę pomagaj innym. Dołącz do nas już dziś !

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • Tworzenie rozwiązań analitycznych oraz aplikacji bazodanowych na potrzeby kalkulacji cen
  • Uczestniczenie w budowaniu modeli statystycznych do wyceny produktów
  • Przeprowadzanie zaawansowanych analiz na potrzeby zgłaszane z różnych obszarów
  • Opracowywanie i weryfikacja analiz rentowności
  • Pracę na dużych zbiorach danych, interpretację oraz wyciąganie wniosków z analiz.

Czekamy na Ciebie, jeśli masz:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość narzędzi i aplikacji: zaawansowany Excel z VBA , MS Access
  • Mile widziane doświadczenie w posługiwaniu się SQL oraz SAS
  • Wysokie umiejętności analityczne, dokładność i rzetelność
  • Komunikatywność i współpraca z innymi zespołami.

Korzyści dla Ciebie:

  • Pracę w renomowanej Firmie i realne perspektywy rozwoju
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Program profesjonalnych szkoleń
  • Pakiet motywacyjny, m. in. opiekę medyczną, fundusz emerytalny
  • Produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU do nabycia na preferencyjnych warunkach