Konsultant ds. Obsługi Klienta- Warszawa

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.Zdrowie_369
Publikacjamiesiąc temu
Termin składania aplikacji2019-12-31

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Posiadamy 65 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2100 placówkach współpracujących w 500 miastach. Miesięcznie umawiamy ponad 100 tys. wizyt lekarskich. Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi pacjenta w recepcji i call center szpitala,
  • współpraca z personelem medycznym w procesie obsługi pacjenta,
  • przyjmowanie płatności,
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji medycznej,
  • aktywne proponowanie zakupu usług medycznych z oferty szpitala,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • praktyczna znajomość języka angielskiego,

Czekamy na Ciebie, jeśli masz:

  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
  • sumienność i samodzielność,
  • znajomość zagadnień medycznych lub doświadczenie w branży medycznej będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie min. średnie, pożądane wyższe lub w trakcie studiów

Korzyści dla Ciebie:

  • pracę w wymiarze pełnego etatu w ramach umowy o pracę lub umowa cywilnoprawna,
  • pracę w prężnie rozwijającym się prywatnym szpitalu.