Pielęgniarka- zdalna opieka nad pacjentem (Warszawa)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.Zdrowie_458
Publikacja3 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2020-06-30

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Posiadamy 130 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2200 placówkach współpracujących w ponad 600 miastach w Polsce.

Realizuj się w swojej pracy i jednocześnie naprawdę pomagaj innym. Dołącz do naszego Zespołu!

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • Sprawowanie zdalnej opieki nad Pacjentem PZU Zdrowie
  • Prowadzenie wstępnego wywiadu z Pacjentem
  • Umawianie wizyt, również w placówkach telemedycznych
  • Kierowanie Pacjentów na podstawowe badania diagnostyczne
  • Uzupełnianie / dokonywanie wpisów w dokumentacji medycznej Pacjenta

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Wykształcenie pielęgniarskie
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Sprawną obsługę komputera
  • Nastawienie na współpracę, zaangażowanie
  • Empatyczne podejście do Pacjenta
  • Zainteresowanie zagadnieniami profilaktyki zdrowotnej mile widziane

Korzyści dla Ciebie:

  • Elastyczny czas pracy (możliwość połączenia pracy ze studiami, pasjami czy inną pracą)
  • Praca w nowoczesnym budynku, w dobrze skomunikowanej części Warszawy
  • Szkolenie wstępne i wsparcie wykwalifikowanej kadry
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość nabycia wiedzy i doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Praca stała lub dodatkowa – decyzję pozostawiamy Tobie