Specjalista ds. zakupów i marketingu- Radom

Miejscowość
Radom, mazowieckie
Nr ref.Zdrowie_488
Publikacja2 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2020-04-30

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Posiadamy 130 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2200 placówkach współpracujących w ponad 600 miastach w Polsce.

Stały rozwój sieci medycznej ma zapwenić naszym Pacjentom szybki dostęp do usług medycznych oraz wysokie standardy obsługi.

Realizuj się w swojej specjalizacji i jednocześnie naprawdę pomagaj innym. Dołącz do nas już dziś !

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • Realizacja zakupów zgodnie z obowiązując procedurą - tworzenie i monitorowanie procesów zakupowych, wybór dostawców, tworzenie dokumentacji w obszarze zakupów
  • Zbieranie zapotrzebowań z placówek i realizacja zamówień u dostawców
  • Nadzór nad prawidłową realizacją umów ramowych
  • Prowadzenie i aktualizacja strony internetowej, strony na Facebook
  • Opracowywanie i przygotowywanie treści do materiałów marketingowych (ulotki, plakaty, artykuły)
  • Prowadzenie lokalnych akcji promocyjnych i eventów zewnętrznych
  • Monitorowanie oraz analiza danych rynkowych
  • Współpraca z placówkami w celu prawidłowej realizacji procesów w obszarze zakupów i marketing
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję materiałów promocyjnych w placówkach medycznych

Czekamy na Ciebie, jeśli masz:

  • Doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku (zakupy lub marketing)
  • Warsztat i doświadczenie w tworzeniu tekstów (posługiwanie się poprawną polszczyzną)
  • Kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność oraz motywację do pracy
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (tabele, formuły, prezentacje, pisma)
  • Umiejętność w przygotowaniu prostych grafik na FB
  • Prawo jazdy i własny samochód (niezbędne)
  • Znajomość branży medycznej będzie dodatkowym atutem

Korzyści dla Ciebie:

  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów i projektów
  • Pracą w miłej atmosferze
  • Wynagrodzenie uzależnione poziomu samodzielności i doświadczenia na podobnym stanowisku