Lekarz Pediatra- porady telemedyczne (praca zdalna, wiele lokalizacji)

Miejscowość
Rzeszów, podkarpackie
Lublin, lubelskie
Opole, opolskie
Katowice, śląskie
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Toruń, kujawsko-pomorskie
Gdynia, pomorskie
Szczecin, zachodniopomorskie
Białystok, podlaskie
Łódź, łódzkie
Radom, mazowieckie
Kielce, świętkorzyskie
Poznań, wielkopolskie
Gdańsk, pomorskie
Kraków, małopolskie
Nr ref.Zdrowie_571
Publikacja2 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2020-07-31

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Posiadamy 130 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2200 placówkach współpracujących w ponad 600 miastach w Polsce.

Realizuj się w swojej pracy i jednocześnie naprawdę pomagaj innym. Dołącz do naszego Zespołu!

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • realizacja konsultacji medycznych za pośrednictwem kanałów zdalnych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej Pacjentów
  • interpretacja wyników badań diagnostycznych
  • zlecanie skierowań na usługi medyczne oraz wystawianie recept, w tym recept refundowanych osobom uprawnionym

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • masz zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • masz nastawienie na współpracę, zaangażowanie i lojalność
  • jesteś zorientowany na na Pacjenta (masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność rozmów)

Korzyści dla Ciebie:

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • szkolenie wstępne i wsparcie wykwalifikowanej kadry
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość nabycia wiedzy i doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej