Pielęgniarka Koordynująca- Katowice

Miejscowość
Katowice, śląskie
Nr ref.zdrowie_565
Publikacja4 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2020-07-31

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Posiadamy 130 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2200 placówkach współpracujących w ponad 600 miastach w Polsce.

Realizuj się w swojej pracy i jednocześnie naprawdę pomagaj innym. Dołącz do naszego Zespołu!
Altermed Plus

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • Zapewnienie profesjonalnej opieki nad pacjentem,
  • Zarządzanie podległym zespołem,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • Sporządzanie sprawozdawczości z zakresu działalności Placówki,
  • Nadzór nad realizacją zakupów medycznych,
  • Przygotowywanie rocznych planów zapotrzebowania na leki i materiały medyczne

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Posiadasz min 3 letnie doświadczenie w pracy Pielęgniarki,
  • Masz doświadczenie na stanowisku Pielęgniarki Koordynującej mile widziane,
  • Masz znajomość zasad i przepisów prawnych obowiązujących w zakresie realizacji świadczeń opieki zdrowotnej,
  • Jesteś rzetelny i terminowo w wykonujesz zadania,
  • Masz umiejętności budowania pozytywnych relacji zarówno z personelem jak i pacjentem, silnego nastawienia na wysoką jakość obsługi,
  • Jesteś samodzielny i odpowiedzialny,
  • Masz dobrą organizację pracy własnej jak i współdziałania w zespole,
  • Masz wysoką kulturę osobistą,
  • Masz chęć rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji.

Korzyści dla Ciebie:

  • Stabilne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Możliwość nabycia wiedzy i doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej