Starszy Specjalista ds. Audytu - Audytor

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000010825
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2021-03-10

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych w jednostkach organizacyjnych PZU Zdrowie
  • zbieranie i analiza danych w ramach prac audytowych
  • omawianie stwierdzonych ryzyk i nieprawidłowości z właścicielami biznesowymi
  • ocena mechanizmów kontrolnych oraz procedur zarządzania ryzykiem
  • sporządzanie dokumentacji poaudytowej zgodnie w wymaganiami
  • monitorowanie wykonania rekomendowanych działań naprawczych/usprawniających po przeprowadzonych audytach
  • cykliczne dokonywanie ocen i analiz otoczenia rynkowego oraz danych dotyczących ewentualnych ryzyk w procesach biznesowych

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, zarządzanie ryzykiem lub pokrewne)
  • doświadczenie w pracy w obszarze audytu wewnętrznego lub finansach
  • mile widziane doświadczenie / wiedza w sektorze opieki zdrowotnej (m.in. realizacja i rozliczanie świadczeniodawców / kontraktów NFZ)
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, samodzielności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności analityczne
  • bardzo dobrą znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.