Specjalista ds. Rozliczeń Ubezpieczeniowych (rekrutacja online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000013801
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2022-07-07

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja, rozliczenia oraz uzgadnianie zapisów w systemie finansowo-księgowym dokumentów w zakresie zdarzeń ubezpieczeniowych
  • weryfikacja dokumentacji, kontrola jej kompletności i poprawności
  • obsługa rozrachunków i realizacja płatności
  • rozliczanie transakcji na rachunkach bankowych w walutach obcych
  • udział w testach wdrożenia/modyfikacji produktów ubezpieczeniowych
  • tworzenie i opiniowanie procedur

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w obszarze księgowości lub pokrewnym
  • ukończone studia wyższe o kierunku: księgowość, finanse, rachunkowość, bankowość lub pokrewne
  • znajomość przepisów z zakresu zasad rachunkowości finansowej
  • znajomość zapisów Ustawy o rachunkowości oraz przepisów z zakresu prawa podatkowego
  • umiejętności analityczne
  • umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo)