Główny Księgowy/Główna Księgowa- Warszawa

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.Zdrowie_396
Publikacjamiesiąc temu
Termin składania aplikacji2019-12-31

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Posiadamy ponad 60 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2100 placówkach współpracujących w 500 miastach. Miesięcznie umawiamy ponad 100 tys. wizyt lekarskich. Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • Prowadzenie pełnej ewidencji księgowej Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz ustawy o rachunkowości,
  • Kompleksowy nadzór nad całokształtem zagadnień księgowo-finansowych Spółki,
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym i podatkowym,
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe,
  • Nadzór nad poprawnością i obiegiem dokumentacji finansowo-księgowej oraz prawidłowością wykonywanych operacji księgowych,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych wg krajowych standardów rachunkowości oraz pakietu konsolidacyjnego do Grupy Kapitałowej wg międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • Sporządzanie wyceny aktywów i pasywów oraz ustalenie wyniku finansowego,
  • Prowadzenie ewidencji oraz nadzór nad gospodarowaniem majątkiem trwałym i obrotowym,
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie poprawności zapisów na kontach,
  • Kontrola należności i zobowiązań,
  • Nadzór nad gospodarką kasową jednostki,
  • Przygotowywaniu analiz i zestawień kontrolingowych na potrzeby Zarządu,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów dla instytucji zewnętrznych (m.in. US, ZUS, GUS),
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (audytor, urzędy, banki) i działami wewnętrznymi firmy.

Czekamy na Ciebie, jeśli masz:

  • Doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego / Zastępcy Głównego Księgowego,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość),
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego,
  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości (będzie dodatkowym atutem),
  • Doświadczenie w kontaktach z US, ZUS, GUS,
  • Rzetelność, skrupulatność, samodzielność,
  • Odpowiedzialność i inicjatywa w podejmowaniu działań,
  • Znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac (będzie dodatkowym atutem),
  • Znajomość systemu Symfonia (będzie dodatkowym atutem),
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.

Korzyści dla Ciebie:

  • Pracę w renomowanej Firmie i realne perspektywy rozwoju
  • Kursy i szkolenia branżowe
  • Pakiet motywacyjny – opieka medyczna
  • Produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU do nabycia na preferencyjnych warunkach