Co warto ubezpieczyć

Samochód

Naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o różnych sytuacjach na drodze – w pobliżu domu i w podróży, na wypadek zdarzeń, które spowodujesz lub których będziesz tylko uczestnikiem. Bądź gotowy do drogi – wybierz ubezpieczenie dla siebie. 

 

Mieszkanie i Dom

Twój dom to miejsce, do którego często wracasz i w którym chcesz się czuć bezpiecznie. Dbasz o niego i starasz się zabezpieczyć. Powódź, zalanie, ogień, włamanie – w takich sytuacjach warto mieć polisę, która pomoże Ci odzyskać utracone lub zniszczone mienie.  

  

 

Gospodarstwo Rolne

Dobry gospodarz wie, że trzeba oczekiwać najlepszego, ale też być przygotowanym na najgorsze. Właściwe ubezpieczenie majątku to dojrzała decyzja, która procentuje w trudnych chwilach. Zobacz, o czym warto pamiętać. 

  

 

Życie i zdrowie

 

Zwykle myślimy, że złe rzeczy spotykają tylko innych. Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć wszystkich zdarzeń, które nas jeszcze czekają. Zastanów się, czy jesteś przygotowany na najgorsze? Czy odpowiednio się zabezpieczyłeś? 

Pomyśl o ubezpieczeniu na życie. Dobrze być zdanym nie tylko na siebie.

Na co dzień troszczymy się o czyjeś życie i zdrowie, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór ubezpieczeń. Dzięki nim zabezpieczysz finansowo siebie i Twoją rodzinę. Zyskasz też pewność, że Ty lub Twoja rodzina nie zostaniecie bez środków finansowych i pomocy w ciężkich chwilach.

Zobacz dlaczego warto mieć ubezpieczenie:
  • jeśli coś Ci się stanie, pomożemy finansowo Tobie i Twojej rodzinie,
  • z nami zaoszczędzisz pieniądze na przyszłość, a dodatkowo zyskasz poczucie bezpieczeństwa (PZU Więcej niż Ochrona),
  • jeśli ubezpieczysz się w pracy lub zdecydujesz na kontynuację tego ubezpieczenia, zapewnimy Ci wsparcie finansowe, gdy urodzi Ci się dziecko, 
  • zaoszczędzisz na przyszłość swojego dziecka, jeśli wybierzesz PZU Start w Dorosłość
  • w ubezpieczeniu PZU Ochrona na Zawsze, składki musisz płacić tylko do określonego w umowie czasu, a my zapewnimy Ci ochronę do końca Twojego życia,
  • PZU Spokój na Każdy Dzień pomoże Ci w zabezpieczeniu kredytu, np. na samochód lub mieszkanie,
  • nasze ubezpieczenia mogą być też zabezpieczeniem Twojej firmy lub biznesu.
 

 

Drukuj Kliknij aby wydrukować.