Z naszym ubezpieczeniem medycznym możesz korzystać z usług ponad 1800 przychodni na terenie Polski. Dzięki tak szerokiej sieci placówek, możemy zapewnić Ci wizytę już w ciągu 2 dni u lekarza pierwszego kontaktu, a w ciągu 5 dni u specjalisty. 

Dodatkowo w ramach wybranego zakresu, ubezpieczeni mogą wykonać od kilkudziesięciu do ponad 400 podstawowych i specjalistycznych badań diagnostycznych w krótkim terminie. Pracownicy objęci grupowym ubezpieczeniem zdrowotnym Opieka Medyczna nie muszą tracić czasu w kolejkach, umawiają się telefonicznie na dogodne terminy wizyt, mają poczucie bezpieczeństwa, zagwarantowane kompleksowym zakresem świadczeń medycznych, a w nagłych sytuacjach mogą skorzystać z wizyt domowych.

Chcesz szybko umówić się na wizytę lekarską? Zamów wizytę przez internet. 

Skorzystaj z formularza internetowego:

  • wypełnij wymagane pola,

  • w polu preferencje dotyczącym terminu i godziny wizyty, możesz wpisać swoje uwagi odnośnie wizyty, np. w jakich godzinach mamy umówić konsultację.

Zamówienie wizyty przez internet jest szybkie i wygodne, a my zrealizujemy je priorytetowo.

Na konsultację lekarską możesz umówić się również pod 801 405 905.

Ponieważ ważna jest dla nas Twoja wygoda, zgłoszenie zrealizujemy w najkrótszym możliwym terminie. Nawet w czasie rozmowy telefonicznej.  

Jeśli chcesz otrzymać receptę na lek refundowany, zabierz na wizytę dowód ubezpieczenia w NFZ. 

 

Drukuj Kliknij aby wydrukować.