Sieć assistance

 

PZU SA informuje o możliwości składania ofert do Sieci Assistance. Wszystkie zainteresowane firmy świadczące usługi assistance w zakresie: pomocy drogowej, transportu osób, transportu medycznego, transportu zwłok, zakwaterowania, wynajmu pojazdów zastępczych, firmy lub osoby świadczące usługi w zakresie drobnych napraw domowych prosimy o wypełnienie arkuszy zamieszczonych poniżej (właściwej dla poszczególnych usług).
Firmy specjalizujące się w usługach typu: holowanie, naprawa na miejscu prosimy o wypełnienie arkusza wraz z wykonaniem zdjęć pojazdów pomocy drogowej zgłoszonych w arkuszu. Firmy specjalizujące się w wynajmie samochodów zastępczych prosimy o wypełnienie arkusza wraz z formularzem cennika. Skompletowane materiały (arkusz oraz dodatkową dokumentację o łącznej wielkości do 3MB) prosimy o przesłanie na adres e-mail: assistance-siec@pzu.pl
Zebrane materiały stanowić będą podstawę do kontaktu w przypadku zainteresowania współpracą Biura Assistance PZU SA.
Bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych współpracą z PZU SA w zakresie realizacji usług assistance o cykliczne zapoznawanie się z informacjami, które będziemy umieszczać na prezentowanej stronie internetowej.
W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości prosimy przesłać zapytanie na adres e-mail: assistance-siec@pzu.pl.