Kierownik Zespołu Rozwoju Technologii

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000009288
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2020-01-02

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • Decycydowanie o kolejności realizacji inicjatyw ; Opiniowanie i akceptacja dokumentów projektowych; Decydowanie o zgodności wymagań; Podejmowanie decyzji o przypisaniu pracowników zespołu do projektów i inicjatyw; Współtworzenie wraz z dyrektorami IT, w ramach strategii IT kierunku rozwoju infrastruktury informatycznej
  • Definiowanie standardów technologicznych, opracowywanie docelowej wizji danego obszaru technologicznego oraz opracowanie planu jej realizacji
  • Przygotowanie założeń budżetowych dla obszaru rozwoju technologii z uwzględnieniem roadmapy rozwoju technologii, potrzeb biznesowych i dostępnych zasobów
  • Opracowywanie rekomendacji, uzgadnianie i ustanawianie standardów
  • Opracowanie i aktualizacja metodyki oraz nadzór nad procesem zarzadzania długiem technologicznym w Grupie PZU
  • Optymalizacja kosztów związanych z infrastrukturą IT, weryfikacja poprawności założeń oraz wyceny infrastruktury na potrzeby przedsięwzięć i działalności operacyjej
  • Definiowanie wymagań, ocena efektów finansowych, pozyskanie zasobów i zarządzanie zakresem i budżetem w ramach inicjatyw, projektów oraz działań bieżących
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, opiniowanie i ocenę merytoryczną ofert oraz przygotowywanie specyfikacji przedmiotu wniosków zakupowych w obszarze technologii IT

Czekamy na Ciebie, jeśli masz:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym min. 2 lata na stanowisku kierowniczym
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i wdrażanych złożonych, rozproszonych systemów IT działających w środowisku zintegrowanym
  • Ugruntowana znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami i metodyk prowadzenia projektów (PRINCE2, PMP lub APM);
  • Znajomość rozwiązań i dostawców ofertujących rozwiązania w zakresie infrastruktury techniczno – systemowej
  • Praktyczną znajomość zagadnień związanych z budżetowaniem i optymalizacją kosztów
  • Znajomość obszaru relacyjnych baz danych i serwerów aplikacyjnych, narzędzi i technik wsparcia procesu wytwórczego
  • Zdolność podejmowania decyzji w sytuacji dużej niepewności oraz umiejętność tworzenia efektywnych wizji przyszłości, wskazywania i konsekwentnego realizowania wytyczonych celów
  • Umiejętność pozyskiwanie poparcia innych osób, poprzez inspirowanie ich i motywowanie oraz rozwiązywania konfliktów oraz zdolności negocjacyjne

Korzyści dla Ciebie:

  • Praca w renomowanej firmie zatrudniającej ponad 900 osób w IT
  • Środowisko pracy, w którym rozwój współpracuje z utrzymaniem, a IT jest blisko biznesu
  • Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w najlepszych metodykach realizacji projektów - zarówno kaskadowych, jak i zwinnych
  • Realny wpływ na kształtowanie środowiska IT poprzez możliwość realizacji własnych pomysłów/rozwiązań m.in. podczas cyklicznie odbywających się Hackathonów
  • Praca w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą
  • Pakiet motywacyjny: m.in. opiekę medyczną, fundusz emerytalny, kartę sportową, liczne sekcje sportowe