Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Miejscowość
Łódź, łódzkie
Nr ref.000009919
Publikacja6 dni temu
Termin składania aplikacji2020-06-19

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • Wsparcie w zakresie osiągnięcia wyznaczonych celów biznesowych Obszaru Sprzedaży
  • Wsparcie Dyrektora Sprzedaży w bieżącej pracy
  • Zapewnienie właściwego poziomu wiedzy o produktach Spółki w odniesieniu do podmiotów sprzedaży i pracowników
  • Organizacja, prowadzenie i nadzór nad przebiegiem szkoleń licencyjnych i szkoleń zawodowych wynikających z przepisów ustawy o pośrednictwie ubezpieczeniowym
  • Monitorowanie i raportowanie wykorzystania budżetów celowych
  • Wdrażanie procesów dotyczących sprzedaży i obsługi klienta
  • Wdrażanie zainicjowanych w Spółce projektów

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • 3 – letnie doświadczenie w zarządzaniu i sprzedaży, w tym minimum 2 lata na stanowisku menedżerskim
  • Bardzo dobrą znajomość rynku ubezpieczeń
  • Znajomość technik trenerskich
  • Znajomość narzędzi i metody analizy biznesowej
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: zarządzanie, finanse, ubezpieczenia
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe