Ekspert ds. Innowacji (rekrutacja prowadzona online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000010351
Publikacja4 dni temu
Termin składania aplikacji2020-10-16

Twoje zadania:

  • Kreowanie innowacji produktowych, technologicznych i procesowych
  • Współtworzenie z partnerami zewnętrznymi oraz zespołem PZU rozwiązań z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Planowanie prac projektowych z komponentem IT i ich uzgadnianie w ramach organizacji (m.in. specyfikacja rozwiązań, zakres prac, cele, zasoby, harmonogram i produkty prac)
  • Prowadzenie i koordynację projektów rozwojowych (w tym z elementem IT)
  • Zarządzanie procesami wdrożeń pilotażowych, w tym zarządzanie pracami zespołu powołanego na potrzeby walidacji pomysłów na innowacje
  • Uczestnictwo w pracach mających na celu produkcyjną implementację rozwiązań poprzez przekazanie know-how i specyfikacji rozwiązania oraz wsparcie w zaplanowaniu prac wdrożeniowych

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min. 3–letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów
  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu rozwiązań / produktów IT we w współpracy z zespołami scrum / agile
  • Dobrze odnajdujesz się w analizowaniu danych jakościowych i ilościowych Znasz nowe technologie oraz jesteś otwarty na poznawanie nowych narzędzi i technologii
  • Jesteś przedsiębiorczy i dobrze rozumiesz biznes
  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne oraz ekonomiczne)
  • Bardzo dobrze znasz język angielski
  • Znasz branżę ubezpieczeniową – dodatkowy atut

Korzyści dla Ciebie:

  • Możliwość testowania i wdrażania unikalnych projektów insurtech i fintech w Europie Środkowo-Wschodniej (przykłady: www.pzu.pl/innowacje)
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe