Pielęgniarka - Warszawa (PZU Zdrowie)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000018453
Publikacjamiesiąc temu
Termin składania aplikacji2024-09-22
Tryb pracypraca stacjonarna

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Praca w punkcie pobrań i gabinecie zabiegowym
  • W zależności od posiadanych kompetencji - wykonywanie badań specjalistycznych, szczepień ochronnych
  • Przygotowywanie Pacjenta do badań
  • Nadzór na dokumentacją medyczną

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Ukończone kursy specjalistyczne w zakresie: szczepień ochronnych, EKG, spirometrii
  • Rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań połączone z wysoką kulturą osobistą
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Centrum Medyczne w Warszawie
  • Umowa o pracę
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Program Poleceń Lekarzy i Lekarek