Konsultant w Zespole Informacji o Zgłoszonej Szkodzie/Sprawie

Miejscowość
Warszawa - Mokotów, mazowieckie
Nr ref.ST-07-2019
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2019-12-19

Lubisz zdobywać wiedzę i umiesz przekazywać ją innym? Chciałbyś zostać ekspertem w dziedzinie ubezpieczeń? Takich ludzi szukamy! To dzięki Tobie nasi klienci znajdą odpowiedzi na dręczące ich pytania. Zdobędziesz wiedzę, którą posiadają nieliczni i  będziesz mógł przekazywać ją naszym klientom. Dzięki Tobie zagadnienia związane z ubezpieczeniem samochodu, mieszkania, wyjazdu wakacyjnego, czy polisy na życie przestaną stanowić jakąkolwiek zagadkę. Dodatkowo podniesiesz swoje kwalifikacje, a zdobyta wiedza przyda Ci się również w codziennym życiu.

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • Udzielanie informacji o potrzebnych dokumentach do obsługi szkody
  • Praca w systemie do obsługi szkód i świadczeń
  • Współpracę z opiekunami klientów odpowiedzialnych za wypłatę odszkodowania
  • Udzielanie informacji o bieżącym etapie obsługi szkody w pojeździe, domu itd.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku PZU
  • Telefoniczną obsługę klienta PZU – tylko połączenia przychodzące

Czekamy na Ciebie, jeśli masz:

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta/telefonicznej obsłudze klienta
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Komunikatywność, entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Wykształcenie min. średnie

Korzyści dla Ciebie:

  • Lokalizację w dobrze skomunikowanej części Warszawy (Mokotów)
  • Atrakcyjny system motywacyjny, który realnie możesz wypracować
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z elastycznym grafikiem pracy
  • Doświadczenie w obszarze obsługi szkód u największego ubezpieczyciela
  • Możliwość podnoszenia kompetencji