O Klubie PZU Pomocni

Wejdź do Klubu i bierz udział w czymś niepowtarzalnym.

Zbuduj z nami społeczność odpowiedzialnych kierowców. Dołącz bezpłatnie do Klubu PZU Pomocni i zadbaj z nami o bezpieczeństwo na polskich drogach.

Popraw nie tylko swoje umiejętności prowadzenia auta, ale także poziom bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Dołącz do programu

Dla kogo

PZU Pomocni to Klub dla osób zainteresowanych korzystaniem z urządzenia PZU GO. Aby do niego dołączyć, wystarczy, że posiadasz umowę ubezpieczenia Pomoc w Drodze z wariantem PZU GO.

Wystarczy kilka minut, by dołączyć do PZU Pomocni

Wypełnij formularz

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny
    Podaj swoje dane i zaznacz potrzebne zgody.
  2. Zamontuj czujnik
    Zamontuj czujnik w samochodzie i połącz z telefonem. Pamiętaj o zaznaczeniu w aplikacji PZU GO zgody umożliwiającej korzystanie z benefitów Klubu (w zakładce Moje konto).
  3. Zbieraj dobre doświadczenia z PZU
    Odbierz benefit na dobry start i korzystaj z pozostałych benefitów po rejestracji.

Gdy dołączysz do Klubu PZU Pomocni, otrzymasz:

Wyjątkowe benefity na start

Za wyrażenie lub aktualizację zgód po dołączeniu do Klubu PZU Pomocni otrzymasz voucher do sklepów sieci Biedronka, na stacje ORLEN lub kin sieci Helios. Wybór należy do Ciebie.

Dodatkowe benefity

Już niebawem, jako uczestnik Klubu, będziesz mógł skorzystać z wielu rabatów i dodatkowych benefitów.

Korzyści po rejestracji

Dodatkowo – po wyrażeniu przez Ciebie zgody – na podstawie danych z urządzenia PZU GO będziemy analizować Twój styl jazdy. Za dobre wyniki otrzymasz od nas nagrodę. Ponadto dzięki naszym poradom poprawisz swój styl jazdy i zwiększysz bezpieczeństwo na drodze.

Więcej okazji w przyszłości

Dostęp do wiedzy eksperckiej i zaproszenia do akcji społecznych – szykujemy dla Ciebie wiele niespodzianek w przyszłości.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij