Zdrowe Życie – Twoje życie

Wspólnie budujemy świadomość profilaktyki zdrowotnej wśród Polaków.

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą zapraszają do udziału w akcji.

Zdrowie zawsze jest wśród najcenniejszych życiowych wartości, których pragniemy i których sobie nawzajem życzymy. Każdy z nas odczuł to zwłaszcza w okresie pandemii. Jako Polacy musimy uczynić wszystko, aby chronić i zwiększać nasze bezpieczeństwo zdrowotne. Zdrowe, możliwie jak najbardziej wolne od fizycznych dolegliwości ludzkie życie – to zarówno marzenie każdego z nas, jak i zadanie dla polskiego państwa. Zadanie, które chcemy jako Para Prezydencka wypełniać. Serdecznie dziękujemy ekspertom z prezydenckiej Rady ds. Ochrony Zdrowia za wskazania i rekomendacje, których efektem jest projekt „Zdrowe Życie”, podjęty przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej we współpracy z Ministerstwem Zdrowia, Ministerstwem Aktywów Państwowych, Narodowym Funduszem Zdrowia i PZU S.A. Jest to wielkie ogólnonarodowe przedsięwzięcie, skupione przede wszystkim na profilaktyce zdrowotnej. Mamy zaszczyt ogłosić inaugurację tego projektu.

Przedsięwzięciu towarzyszą konferencja, debaty naukowe poświęcone profilaktyce, a przede wszystkim mobilna strefa zdrowia zorganizowana obok Pałacu Prezydenckiego,  gdzie można skorzystać z bezpłatnych specjalistycznych badań i konsultacji lekarskich.

Zapraszamy Państwa do udziału w tej pożytecznej dla nas wszystkich akcji, która w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy będzie odbywała się w wielu Polskich miastach. „Zdrowe Życie” jest dla każdego!"

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda
Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda

ZOBACZ LIST

Aktualności

wtorek 03.10

Finał trasy Zdrowego Życia w Warszawie

Zapraszamy na finał trasy Zdrowego Życia, który odbędzie się na błoniach PGE Narodowy w Warszawie 7 i 8 października 2023 r.

Więcej aktualności

Cele projektu

  • Budowanie świadomości i promowanie profilaktyki zdrowia.
  • Przeprowadzenie bezpłatnych, specjalistycznych badań i konsultacji w mobilnych strefach zdrowia.
  • Promocja zdrowego stylu życia i dostępnych programów profilaktycznych.
  • Cyfrowe usługi w ochronie zdrowia.
  • Wpływ na zmniejszenie ryzyka utraty zdrowia i życia mieszkańców Polski.
  • Wsparcie i pomoc w dbaniu o zdrowie, zwłaszcza po pandemii.

Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy i Małżonki Prezydenta Agaty Kornhauser-Dudy

Organizatorzy

Zamknij