Koordynator ds. Stomatologii - Gdynia (PZU Zdrowie)

Miejscowość
Gdynia, pomorskie
Nr ref.000017834
Publikacjamiesiąc temu
Termin składania aplikacji2024-06-30
Tryb pracypraca stacjonarna

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce
  • Zarządzanie grafikami i czasem pracy stomatologii
  • Praca w zakresie asysty stomatologicznej
  • Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi pacjenta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (uprawnienia do pracy na stanowisku asystentki stomatologicznej) - warunek konieczny
  • Zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Centra Medyczne w Gdańsku placówka w Gdyni
  • Umowa o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Opiekę medyczną w PZU Zdrowie
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • Program Poleceń Lekarzy i Lekarek