Pielęgniarka / Pielęgniarz POZ - Radom (PZU Zdrowie)

Miejscowość
Radom, mazowieckie
Nr ref.000018081
Publikacjamiesiąc temu
Termin składania aplikacji2024-04-27
Tryb pracypraca stacjonarna

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Praca w gabinecie zabiegowym
  • Zapewnienie wysokich standardów obsługi Pacjenta
  • Współpraca z lekarzami
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta
  • Przygotowywanie gabinetów do pracy

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Tytułu specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, bądź tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa – z którą Narodowy Fundusz Zdrowia zawarł umowę o udzielanie świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej albo która wykonuje zawód u świadczeniodawcy, z którym Narodowy Fundusz Zdrowia zawarł umowę o udzielanie świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, wybrana przez świadczeniobiorcę zgodnie z art. 9 prawo wyboru świadczeniodawcy z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej
  • Ukończone kursy w zakresie: szczepień ochronnych, EKG
  • Dobra znajomości pakietu MS Office
  • Samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Oddział Centrum Medyczne w Radomiu
  • Umowa zlecenie
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych
  • Program Poleceń Lekarzy i Lekarek