Ekspert ds. Testów Systemu Kontroli Wewnętrznej

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000018291
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2024-06-10
Sposób rekrutacji
Rekrutacja online
Tryb pracypraca hybrydowa

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Matrycą Funkcji Kontroli, poprzez zapewnianie odpowiedniej jakości i kompletności danych i informacji zawartych w systemie
  • Kompleksowa realizacja zadań kontrolnych we wszystkich obszarach PZU SA i PZU Życie SA
  • Monitoring realizacji zaleceń oraz merytoryczny nadzór nad wdrożeniem działań naprawczych
  • Analiza efektywności i skuteczności funkcjonujących mechanizmów kontrolnych
  • Organizacja procesu sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej oraz współinicjowanie i wdrażanie zmian dot. systemu kontroli wewnętrznej
  • Opiniowanie projektów regulacji wewnętrznych innych podmiotów Grupy PZU dot. systemu kontroli
  • Podnoszenie świadomości roli systemu kontroli wewnętrznej w spółkach Grupy PZU

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze audytu, kontroli wewnętrznej, complinace lub ryzyku
  • Znajomość rozwiązań w zakresie funkcjonowania systemów kontroli wewnętrznej w instytucjach finansowych
  • Znajomość technik przeprowadzania czynności audytowo-kontrolnych (przeprowadzania testów poziomych i pionowych)
  • Rozwinięta umiejętność analizy dużych zasobów danych o złożonej strukturze
  • Doświadczenie w zakresie raportowania informacji zarządczej

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia
  • Umowa o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią