PZU

Kompleksowe ubezpieczenie PZU Auto

  • Szeroki zakres ochrony: wiele wariantów ubezpieczenia i opcji dodatkowych – możesz dopasować zakres ubezpieczenia do swoich potrzeb.

  • Samochód zastępczy na czas naprawy.

  • Sprawdzenie używanego auta przed jego zakupem (w ramach assistance – po zgłoszeniu szkody z PZU Pomoc w Drodze Super, bez względu na to czy po szkodzie auto zostało naprawione, sprzedane, oddane do kasacji).

  • Pomoc w razie awarii opony – założenie koła zapasowego i naprawa uszkodzonej opony.

  • Pomoc na drodze i sprawna obsługa szkody:


Ponad 1000 warsztatów naprawczych
w całej Polsce.


Sprawna ocena szkody i szybka wypłata odszkodowania – oferujemy uproszczoną likwidację zdalną na podstawie zdjęć (OC i AC).

Porozmawiaj bezpłatnie z konsultantem o ofercie PZU

Błędy walidacji formularza

Imię:
Numer telefonu:
Zamów rozmowę

Potrzebujesz szybkiego kontaktu z doradcą, aby kupić ubezpieczenie?

Zadzwoń – 600 600 601 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Konkurs zakończony – w oczekiwaniu na wyniki, zapraszamy do gry!

Zobacz nagranie

Informacja prawna

Zakładem ubezpieczeń jest PZU SA. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Składka za pakiet OC + AC w wariancie serwisowym (z sumą ubezpieczenia 29 159 zł) + NNW (z sumą ubezpieczenia 10 000 zł) + assistance PZU Pomoc w Drodze w wariancie Super w wysokości 75 złotych miesięcznie w abonamencie została wyliczona dla klienta w wieku 49 lat, z  10-letnią historią polisową bez szkód, z miejscowości Krasnystaw (kod pocztowy 22-300), właściciela pojazdu Fiat Punto 1.2 benzyna 69 KM, rok produkcji 2017, o przebiegu 50 tys. km, garażowanego, z zastosowaniem zniżki za nowe ubezpieczenie AC (zniżka obowiązuje do odwołania). Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności, znajdziesz w ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK oraz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczeń komunikacyjnych PZU Auto, a informacje o abonamencie znajdziesz w zasadach płatności abonamentowych – dostępnych w sekcji Dokumenty do pobrania. Twoja indywidualna cena może różnić się od podanej w reklamie.

Zamknij