PZU

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      .

Ciesz się życiem
Resztę bierzemy na siebie


w trosce o Państwa życie i zdrowie przedstawiamy program ubezpieczeniowy dla pracowników Credit Agricole.  Przygotowany przez PZU Życie SA program obejmuje ubezpieczeniem zdarzenia związane ze zdrowiem i życiem pracownika oraz członków jego rodziny.

Jak przystąpić do ubezpieczenia

Wypełnij formularz i przejdź do mojePZU


WYPEŁNIJ FORMULARZ 

Pomoc w sytuacji gdy...

wypełnisz formularz po raz pierwszy

Wkrótce e-mail podany w formularzu wyślemy Ci wiadomość. Dowiesz się z niej, jak przystąpić do ubezpieczenia.

po wypełnieniu formularza nie dostaniesz wiadomości e-mail

Jeśli e-mail do Ciebie nie dotarł, sprawdź folder SPAM.

ponownie wypełnisz formularz i masz konto w mojePZU

Zaloguj się do mojePZU, wejdź w zakładkę Oferta PZU i wybierz Oferta grupowa. Znajdziesz tam ofertę ubezpieczenia grupowego i wypełnisz deklarację przystąpienia. Jeśli nie pamiętasz hasła do mojePZU, skorzystaj z opcji przypomnij hasło lub zadzwoń na naszą infolinię.

masz konto w mojePZU i kolejny raz wypełniasz formularz – przed upływem 3 dni

Po przesłaniu przez Ciebie pierwszego formularza na podany e-mail wysłaliśmy wiadomość. Znajdziesz w niej informację, jak założyć konto i sprawdzić szczegóły ubezpieczenia.

ponownie wypełnisz formularz i nie masz konta w mojePZU

Sprawdź swoją skrzynkę e-mailową i odszukaj wiadomość, którą Ci wysłaliśmy wcześniej. Znajdziesz w niej informację jak założyć konto i sprawdzić szczegóły ubezpieczenia.

nie masz konta w mojePZU i kolejny raz wypełniasz formularz – przed upływem 3 dni

Po przesłaniu przez Ciebie pierwszego formularza na podany e-mail wysłaliśmy wiadomość. Znajdziesz w niej informację, jak założyć konto i sprawdzić szczegóły ubezpieczenia.

kolejny raz wypełniasz formularz – po upływie 3 dni

Na e-mail podany w formularzu wyślemy Ci wiadomość. Dowiesz się z niej, jak przystąpić do ubezpieczenia.

do formularza wpiszesz błędne dane i masz konto w mojePZU

Jeśli w formularzu są błędne dane, zaloguj się do mojePZU i sprawdź, czy na Twoim koncie jest widoczna oferta.

 

w formularzu są błędne dane i nie masz konta w mojePZU

Jeśli w formularzu są błędne dane, a nie masz konta w mojePZU, nie otrzymasz żadnej informacji. W takiej sytuacji - po upływie 3 dni - ponownie wypełnij formularz.

podano inny adres e-mail niż wskazany na koncie mojePZU

Wiadomości e-mail przyjdzie na adres powiązany z kontem mojePZU.

oferta, którą Ci wysłaliśmy, jest już nieaktywna

Jeśli wiadomość z ofertą przystąpienia do ubezpieczenia grupowego jest już nieaktywna, wypełnij jeszcze raz formularz i prześlij nam swoje dane. Na Twój e-mail wyślemy Ci informację z dalszymi krokami.

Pokaż więcej

Program ubezpieczenia składa się z:

 

Poznaj korzyści nowego programu ubezpieczeniowego

  • Nasza ochrona ubezpieczeniowa działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  • Ochrona ubezpieczeniowa działa na całym świecie. Jedyne ograniczenia terytorialne dotyczą świadczeń związanych z pobytem w szpitalu oraz operacjami chirurgicznymi.
  • Odpowiadamy za pobyty w szpitalu oraz operacje, które miały miejsce w krajach Unii Europejskiej lub w Australii, Islandii, Japonii, Kanadzie, Monako, Norwegii, Nowej Zelandii, Stanach Zjednoczonych Ameryki, Szwajcarii, Watykanie, Wielkiej Brytanii.
  • Znosimy karencję na cały zakres ubezpieczenia przez pierwsze trzy miesiące od uruchomienia programu ubezpieczenia dla wszystkich przystępujących (z wyjątkiem Pakietu dodatkowego Wsparcie w razie nowotworu, gdzie nasza odpowiedzialność jest ograniczona przez pierwszych 90 dni).
  • Dodatkowe świadczenie za pobyt dziecka w szpitalu – z powodu choroby lub nieszczęśliwego wypadku. Możesz otrzymać środki, które można przeznaczyć na dalsze leczenie dziecka w razie uszczerbku na zdrowiu, np. po złamaniu, zwichnięciu czy oparzeniu.

Do ubezpieczenia podstawowego na życie oraz do ubezpieczeń uzupełniających mogą przystąpić wszyscy pracownicy oraz ich małżonkowie albo partnerzy życiowi i pełnoletnie dzieci, którzy w dniu złożenia deklaracji przystąpienia ukończyli 18 lat i nie ukończyło 69 lat.

zakres ubezpieczenia podstawowego

Zapewnij jeszcze lepszą ochronę, rozszerzając ubezpieczenie podstawowe o opcje dodatkowe:

Cegiełka 1

Wszyscy (w tym małżonkowie albo partnerzy życiowi i pełnoletnie dzieci), którzy wybrali wariant ubezpieczenia podstawowego na życie, mogą podwyższyć wybrane świadczenia, dokupując pakiet dodatkowy.

Zakres PODSTWOWY 

Cegiełka 2

Wszyscy (w tym małżonkowie albo partnerzy życiowi i pełnoletnie dzieci), którzy wybrali wariant ubezpieczenia podstawowego na życie, mogą podwyższyć wybrane świadczenia, dokupując ubezpieczenie PZU W Razie Wypadku

ZakreS UBEZPIECZENIA OPIEKA MEDYCZNA 

Cegiełka 3

Możesz otrzymać dodatkowe środki finansowe dla bliskich w razie, gdyby Ciebie zabrakło m.in. w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wypadku komunikacyjnego albo wypadku w pracy.

ZAKRES UBEZPIECZENIA DODATKOWEGO   

Cegiełka 4

Możesz otrzymać szersze zabezpieczenie finansowe w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu albo złamania kości spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem.

ZAKRES UBEZPIECZENIA DODATKOWEGO 

Informacja prawna

Zakładem ubezpieczeń jest PZU Życie SA. Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Szczegółowe informacje dotyczące ubezpieczeń, w tym definicje zdarzeń objętych ochroną, zakresu odpowiedzialności, wyłączeń i ograniczeń odpowiedzialności zawarte są w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczeń, dostępnych u naszych agentów, w naszych oddziałach i na stronie pzu.pl. Jeśli chcą Państwo zawrzeć umowę, prosimy o kontakt z przedstawicielem PZU Życie SA.

Zamknij