PZU Auto

Ubezpiecz auto w PZU i zyskaj

Auto zastępcze od ręki na cały okres naprawy.

Szybką i sprawną pomoc.

Dostęp do konsultacji lekarskiej w razie wypadku w ramach ubezpieczenia.

Błędy walidacji formularza

Imię:
Numer telefonu:
Zamów rozmowę

W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać dogodną dla Ciebie ofertę

Sprawdź samochód zastępczy na cały okres naprawy

Z ubezpieczeniem PZU Pomoc w Drodze organizujemy i pokrywamy koszty usług assistance w razie problemów na drodze. Pomożemy, jeśli będziesz mieć wypadek, awarię, zabraknie Ci paliwa, zatrzaśniesz kluczyki w samochodzie, rozładuje Ci się akumulator lub coś stanie się Tobie lub Twoim pasażerom (np. nagle zachorujesz). W takiej sytuacji zapewnimy Ci holowanie, samochód zastępczy, nocleg, opiekę nad dziećmi, zmiennika kierowcy i wiele innych usług.

Skorzystaj z pomocy lekarskiej w razie wypadku

Z ubezpieczeniem PZU Auto Asystent Zdrowotny zorganizujemy po wypadku drogowym badania diagnostyczne, leczenie i rehabilitację w prywatnych placówkach medycznych. Zapewniamy terapię psychologiczną, wizyty domowe pielęgniarki, transport medyczny. Zapewniamy wsparcie opiekuna medycznego, który pomoże zaplanować indywidualne leczenie. Opiekę medyczną zapewniamy w Polsce – w jednej z placówek medycznych, które z nami współpracują.

Sprawdź ubezpieczenie NNW dla kierowcy i pasażerów pojazdu

PZU Auto NNW – odszkodowanie po wypadku dla kierowcy i pasażerów ubezpieczonego pojazdu. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, które powstały w związku z ruchem lub używaniem pojazdu w Polsce, innym kraju Europy, Algierii, Maroku, Izraelu i Tunezji.

Kup ubezpieczenie PZU Auto OC

Jeśli jesteś sprawcą wypadku, musisz naprawić wyrządzone szkody lub za nie zapłacić. Jeśli masz PZU Auto OC, nie musisz robić tego sam – to my wypłacimy odszkodowanie osobom poszkodowanym. 

PZU Auto OC to:

  • obowiązkowe ubezpieczenie posiadaczy pojazdów mechanicznych,
  • bezpośrednia likwidacja szkody,
  • pieniądze dla osób, którym kierowca ubezpieczonego pojazdu wyrządzi szkodę w wypadku lub kolizji.   

Kup ubezpieczenie PZU Auto AC

Kierowcy może się przydarzyć wiele rzeczy: wypadek, kradzież, gradobicie… W takich problemach pomoże Ci nasze autocasco. Nieważne, czy problem jest mały czy duży; zdarzył się w Polsce czy za granicą. Wypłacimy odszkodowanie za kradzież lub uszkodzenie pojazdu. I to niezależnie od tego, czy stało się to przez Ciebie, inną osobę czy np. przez huragan lub grad.

Ubezpiecz szyby pojazdu

Z ubezpieczeniem PZU Auto Szyba organizujemy i opłacimy naprawę lub wymianę uszkodzonej szklanej szyby w Twoim samochodzie, jeśli zostanie uszkodzona w czasie trwania umowy (jeśli np. uderzy w nią kamień lub ktoś ją rozbije).

Do wymiany używamy szyby alternatywnej. Jest to szyba o porównywalnej jakości z szybą oryginalną, ale dystrybuowana poza siecią oficjalnego producenta lub importera pojazdu.

Sprawdź zabezpieczenie w razie najpoważniejszych wypadków

Ubezpieczenie PZU Auto NNW Max to odszkodowanie po poważnym wypadku niezależnie od tego, z jakiego środka komunikacji korzystasz. Ubezpieczamy najpoważniejsze następstwa nieszczęśliwych wypadków, jakie mogą Cię spotkać, czyli trwałą niezdolność do pracy i samodzielnej egzystencji albo śmierć. Ochrona dotyczy nieszczęśliwych wypadków, które powstały w związku z ruchem lub używaniem pojazdu w Polsce, innym kraju Europy, Algierii, Maroku, Izraelu i Tunezji.

Uzyskaj wsparcie w razie skomplikowanej szkody z OC

Ubezpieczenie PZU Auto Ochrona to szybka i wygodna likwidacja skomplikowanej szkody z OC sprawcy wypadku drogowego. Bierzemy na siebie wszystkie formalności z ubezpieczycielem sprawcy, a Tobie wypłacamy pieniądze – już w 15 dni. Odpowiadamy za szkody, które wystąpiły w Polsce i są na tyle skomplikowane, że nie możesz ich zgłosić nam w ramach bezpłatnej usługi bezpośredniej likwidacji szkody (BLS) – na przykład brały w nich udział więcej niż dwa pojazdy.

Zakładem ubezpieczeń jest PZU SA. Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczeń komunikacyjnych PZU Auto, dostępnych na pzu.pl, w naszych oddziałach lub u naszych agentów, oraz w ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij