PZU Auto

     Kompleksowe ubezpieczenie PZU Auto

OC już od 370 złotych rocznie

Porozmawiaj bezpłatnie z konsultantem

Błędy walidacji formularza

Imię:
Numer telefonu:
Zamów rozmowę

Poznaj ofertę

PZU Auto OC

Odpowiadamy za szkody, które powstały w związku z:

  • ruchem pojazdu,

  • wsiadaniem do pojazdu lub wysiadaniem z niego,

  • bezpośrednim załadowywaniem lub rozładowywaniem pojazdu lub

  • zatrzymaniem lub postojem pojazdu.

Dzięki OC nie musisz płacić za skutki kolizji lub wypadku, które spowodujesz. Odszkodowanie pokryje koszty m.in. naprawy pojazdów lub innego mienia uszkodzonego w wypadku i leczenia poszkodowanych osób.

PZU Pomoc w Drodze Komfort

Razem z OC dla samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony oferujemy podstawowe usługi assistance, czyli PZU Pomoc w Drodze w wariancie Komfort.

Bezpośrednia likwidacja szkody (BLS)

Jeśli ktoś uszkodzi Twój pojazd w kolizji, możesz wystąpić o odszkodowanie do nas. Załatwimy formalności z innymi ubezpieczycielami i wypłacimy Ci pieniądze.

Informacja prawna

Zakładem ubezpieczeń jest PZU SA. Składka OC w wysokości 370 zł rocznie została wyliczona dla klienta w wieku 48 lat z miejscowości Krasnystaw, właściciela pojazdu Skoda Fabia III 1.2 benzyna 90 KM, rok produkcji 2017. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA, znajdziesz w ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych oraz w ogólnych warunkach ubezpieczeń komunikacyjnych PZU Auto - dostępnych w sekcji Dokumenty do pobrania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij