PZU Auto

     Idealny świat nie istnieje, dlatego warto mieć sprawdzone ubezpieczenie

Porozmawiaj bezpłatnie z konsultantem i sprawdź cenę dla siebie

Błędy walidacji formularza

Imię:
Numer telefonu:

Przesłanie wypełnionego formularza oznacza zgodę na jednorazowy kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia.

Zamów rozmowę

Poznaj ofertę

PZU Auto OC

Odpowiadamy za szkody, które wyrządzisz autem podczas:

  • kierowania,
  • wsiadania lub wysiadania,
  • bezpośredniego załadunku lub rozładunku,
  • zatrzymania się lub postoju.

Dzięki OC nie musisz płacić za skutki kolizji lub wypadku, które spowodujesz. Odszkodowanie pokryje koszty m.in. naprawy pojazdów lub innego mienia uszkodzonego w wypadku i leczenia poszkodowanych osób.

Oprócz obowiązkowego ubezpieczenia OC warto wykupić także autocasco (AC), które pokryje koszty naprawy Twojego auta.

PZU Pomoc w Drodze Komfort

Razem z OC dla samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony oferujemy podstawowe usługi assistance. To pomoc dla Ciebie i poszkodowanego, jeśli będziesz sprawcą kolizji z innym pojazdem.

Zorganizujemy i opłacimy m.in.

  • naprawę Twojego samochodu na miejscu zdarzenia,
  • holowanie (do 150 km),
  • parking (do 3 dni, jeśli warsztat, do którego ma być odholowany pojazd, jest zamknięty).

Zorganizujemy także naprawę na miejscu lub holowanie dla poszkodowanych przez Ciebie aut.

Bezpośrednia likwidacja szkody (BLS)

Możesz z niej skorzystać, gdy ktoś uszkodzi Twój samochód w kolizji. Załatwimy za Ciebie formalności z innym ubezpieczycielem i wypłacimy Ci odszkodowanie. Pokryjemy także koszty m.in. holowania.

Informacja prawna

Zakładem ubezpieczeń jest PZU SA. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Składka za OC w wysokości 378 zł rocznie została wyliczona dla klienta w wieku 50 lat, z 10-letnią historią polisową bez szkód, który posiadał dotychczas ubezpieczenie w tylko jednym zakładzie ubezpieczeń poza PZU SA , z miejscowości Krasnystaw (kod pocztowy 22-300), właściciela pojazdu Fiat Punto 1.2 benzyna 69 KM, rok produkcji 2017, o przebiegu 45 tys. km, garażowanego. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności, znajdziesz w ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK oraz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczeń komunikacyjnych PZU Auto – dostępnych na pzu.pl, w naszych oddziałach i u naszych agentów. Składka obliczona na dzień 19.07.2023 r. Twoja indywidualna cena może różnić się od podanej w reklamie.

Zamknij