PZU Auto

Nawet 28% zniżki na AC w pakiecie

Sprawdź swoją cenę u konsultanta

Błędy walidacji formularza

Imię:
Numer telefonu:
Zamów rozmowę

Poznaj nasze ubezpieczenia dla Twojego samochodu

AutoCasco na każdy wypadek

Pokryjemy koszty naprawy i części zamiennych, jeśli Twój samochód zostanie uszkodzony, zniszczony albo skradziony. Możesz na nas liczyć nie tylko w razie wypadku, ale także wtedy, gdy np. na Twoje auto spadnie gałąź, ktoś porysuje karoserię albo grad lub powódź uszkodzą Twój samochód. Nasze AC działa w wielu sytuacjach – nawet takich, których nie potrafimy dzisiaj wymyślić. PZU Auto AC to ubezpieczenie od wszystkich zagrożeń. Odpowiadamy za wszystkie zdarzenia, które nie są wyraźnie wyłączone w ogólnych warunkach ubezpieczeń komunikacyjnych PZU Auto.

Z naszym OC dostajesz więcej

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe – musisz je mieć bez względu na to, czy jeździsz samochodem codziennie, czy akurat stoi u mechanika. OC chroni Cię przed skutkami finansowymi szkód, które możesz spowodować swoim pojazdem. Działa nie tylko w czasie jazdy, ale też podczas postoju – np. kiedy auto stoczy się i kogoś potrąci, czy wybuchnie zbiornik z gazem.

Jednak OC w PZU to nie tylko obowiązek – razem z PZU Auto OC otrzymasz:

  • ubezpieczenie assistance PZU Pomoc w Drodze Komfort.
  • PAO UTO – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody, które właściciel lub użytkownik pojazdu spowoduje w czasie jazdy urządzeniem transportu osobistego (UTO), np.: rowerem, hulajnogą, wózkiem inwalidzkim. Jeśli Twój samochód jest ubezpieczony w OC w PZU i wyrządzisz komuś szkodę rzeczową jadąc np. rowerem, wtedy Ty lub poszkodowany możecie zgłosić do nas tę szkodę. Pokryjemy jej skutki do 5 000 zł,
  • usługę BLS, czyli bezpośredniej likwidacji szkody – zgłoś do nas szkodę swojego pojazdu, a my załatwimy za Ciebie formalności z ubezpieczycielem sprawcy tej szkody,
  • Zieloną Kartę.

Skorzystaj z pomocy lekarskiej w razie wypadku

Z ubezpieczeniem PZU Auto Asystent Zdrowotny zorganizujemy po wypadku drogowym badania diagnostyczne, leczenie i rehabilitację w prywatnych placówkach medycznych. Zapewniamy terapię psychologiczną, wizyty domowe pielęgniarki, transport medyczny i wiele innych usług. Z opieki medycznej możesz skorzystać w Polsce – w jednej z placówek medycznych, które z nami współpracują. Co ważne – ta pomoc obejmuje również osoby, które były w Twoim pojeździe w czasie wypadku.

Pieniądze w razie nieszczęśliwego wypadku dla kierowcy i pasażerów pojazdu

Ubezpieczenie PZU Auto NNW zapewni Tobie i Twoim pasażerom odszkodowanie po wypadku drogowym. Otrzymasz pieniądze, jeśli doznasz trwałego uszczerbku na zdrowiu, np.: pogorszy się Twój wzrok czy stracisz rękę. Wypłacimy taki procent sumy ubezpieczenia, w jakim doznasz trwałego uszczerbku na zdrowiu. Dostaniesz pieniądze także wtedy, gdy przejdziesz operację albo spędzisz w szpitalu co najmniej 5 dni. Jeśli z powodu kłopotów ze zdrowiem po wypadku nie będziesz mógł wrócić do pracy, zapłacimy za każdy dzień Twojej niedyspozycji. W razie Twojej śmierci wypłacimy pieniądze Twoim bliskim – 100% sumy ubezpieczenia.

Ubezpiecz szyby pojazdu

Z ubezpieczeniem PZU Auto Szyba zorganizujemy i opłacimy naprawę lub wymianę uszkodzonej szyby w Twoim samochodzie, jeśli zostanie uszkodzona w czasie trwania umowy (jeśli np. uderzy w nią kamień lub ktoś ją rozbije). Współpracujemy z siecią profesjonalnych warsztatów, które zapewniają usługi na najwyższym poziomie.

Ubezpiecz opony

Organizujemy i pokrywamy koszty usług assistance w razie awarii opony. Pomożemy Ci, jeśli w czasie podróży uszkodzisz jedną z opon w Twoim samochodzie, przyczepie lub motocyklu. W takiej sytuacji zapewnimy wymianę koła na miejscu, holowanie, pokrycie kosztów naprawy opony w warsztacie wulkanizacyjnym i inne usługi – zależnie od zakresu ochrony, jaki wybierzesz.

Zielona Karta

Certyfikat Zielonej Karty jest Ci potrzebny, jeśli wyjeżdżasz do: Albanii, Azerbejdżanu, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry, Iranu, Izraela, Macedonii Północnej, Maroko, Mołdawii, Rosji, Turcji, Tunezji, Ukrainy. Jeśli masz PZU Auto OC, to certyfikat Zielonej Karty wydamy Ci bezpłatnie.

Materiały do pobrania

Informacja prawna

Zakładem ubezpieczeń jest PZU SA. Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczeń komunikacyjnych PZU Auto, dostępnych na pzu.pl, w naszych oddziałach lub u naszych agentów, oraz w ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Zniżka do 28% wynika z łącznego zastosowania Zniżki za Sprzedaż Pakietową i Zniżki Nowe AC. Przysługuje w nowych umowach ubezpieczenia PZU Auto AC oraz w przypadku, kiedy zawierasz co najmniej trzy umowy PZU Auto: OC, AC i NNW lub NNW Max. Dotyczy ubezpieczeń samochodów osobowych, ciężarowych w nadwoziu osobowego i ciężarowych o ładowności do 750 kg. Nie dotyczy pojazdów wykorzystywanych niestandardowo (np. nauka jazdy, przewóz osób, taxi). Zniżkę Nowe AC nadaje sprzedawca. Zniżka za Sprzedaż Pakietową nie podlega łączeniu ze zniżką za zawarcie z PZU SA innych umów ubezpieczenia. Szczegółowe zasady stosowania zniżek znajdziesz w „Warunkach stosowania zniżek dla klientów zawierających nowe umowy ubezpieczenia PZU Auto AC”. Promocja trwa od 11 października 2021 do 18 listopada 2021.

Zamknij