PZU

Chcesz korzystać z życia?

Korzystaj z inPZU i buduj swój kapitał na to, co dla Ciebie ważne!

Każdy z nas chce korzystać z życia oraz zabezpieczyć przyszłość swoją i bliskich. Dlatego oszczędzamy pieniądze na realizację marzeń i planów oraz dla poczucia finansowego bezpieczeństwa. Pandemia uświadomiła nam, że posiadane poduszki finansowej jest ważne. Z drugiej strony niskie oprocentowanie lokat i wysoka inflacja sprawiają, że nasze oszczędności tracą na wartości.

Załóż konto na inPZU

Jak zatem zarządzać  oszczędnościami, by nadal móc wypracowywać zyski i zabezpieczać środki na przyszłość?  Jednym z rozwiązań jest inwestowanie i oszczędzanie w funduszach inwestycyjnych.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak to zrobić,  zapraszamy na webinary, które przygotowaliśmy z Tomkiem Jaroszkiem.

Tomek Jaroszek

dziennikarz finansowy m.in. były redaktor Bankier.pl i Comperia.pl, inwestor  giełdowy i bloger  specjalizujący się w rynkach finansowych,  entuzjasta edukowania za pomocą prostego języka o tym, jak inwestować, by robić to z głową!

Obejrzyj także filmy z Pawłem Svinarskim – prowadzącym blog Dla Pieniędzy. Dowiedz się na co i jak oszczędzają Polacy oraz jakie są sposoby na sprytne oszczędzanie na co dzień.

Poznaj  5 najciekawszych kierunków wakacyjnych Polaków oraz jeden prosty sposób jak można zaoszczędzić na wymarzone wakacje

Chcesz korzystać z życia? Zacznij korzystać z inPZU i buduj swój kapitał!

Platforma inPZU to pierwsza w Polsce kompleksowa oferta pasywnych funduszy inwestycyjnych dzięki, której każdy może zostać inwestorem.

Czym są fundusze pasywne?

Celem inwestowania pasywnego jest podążanie za rynkiem, a rynek odzwierciedlają wartości indeksów, które grupują wybrane aktywa np. akcje amerykańskie  czy polskie obligacje. Do Ciebie należy tylko decyzja czy chcesz inwestować w fundusz akcyjny czy obligacyjny, na rynku polskim czy może zagranicznym.  Wybierasz fundusz, który inwestuje w interesujące Cię aktywa oraz poziom ryzyka, jaki akceptujesz.

Sprawdź ofertę funduszy pasywnych inPZU

Zalety inwestowania w fundusze pasywne inPZU

 • niskie koszty – opłata za zarządzanie tylko 0,5%
 • brak opłat manipulacyjnych – inwestujesz 100% wpłaconych pieniędzy,
 • minimalna kwota na start to 100 zł – nie musisz więc mieć dużego kapitału, aby zacząć inwestować
 • możesz przenosić dowolnie środki miedzy funduszami bez konieczności odprowadzaniu podatku od zysków kapitałowych
 • wpłacasz i wypłacasz kiedy chcesz

Jak założyć konto na inPZU?

Otworzenie konta jest naprawdę bardzo proste – zrobisz to całkowicie online!

 1. Wejdź na: inPZU.pl
 2. Wybierz interesujący Cię produkt
 3. Podaj kwotę, jaką chcesz zainwestować - wystarczy 100 zł by zacząć!
 4. Wypełnij formularz z wymaganymi danymi - proces zakładania konta zajmie Ci najwyżej 15 min! 

Na platformie inPZU możesz:

 • sprawdzić wartość Twoich aktywów,

 • sprzedawać fundusze,

 • kupować fundusze.

Nie wiesz,  który produkt wybrać?

Wybierz ścieżkę z „Pomocnikiem”, który pomoże szybko i sprawnie dopasować portfel  odpowiedni do Twoich celów i potrzeb.

Inwestycje w fundusze inwestycyjne są obarczone ryzykiem inwestycyjnym. Informacje o funduszu inPZU SFIO oraz jego ryzyku inwestycyjnym znajdziesz w prospekcie informacyjnym na www.pzu.pl. Fundusz ani TFI PZU SA nie gwarantują, że zrealizujesz założony cel inwestycyjny uzyskasz określony wynik inwestycyjny. Należy liczyć się z możliwością utraty wpłaconych środków. Wyniki inwestycyjne, które Fundusz osiągnął w przeszłości, nie są gwarancją ani obietnicą, że Fundusz osiągnie określone wyniki w przyszłości. TFI PZU SA podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU Spółka Akcyjna, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, KRS: 0000019102, NIP: 527-22-28-027, kapitał zakładowy: 13 000 000 zł wpłacony w całości, al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa. 

Informacja prawna

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij