PZU Dom

Ubezpiecz dom lub mieszkanie w PZU i zyskaj

szeroki zakres ubezpieczenia,

szybką wypłatę odszkodowania,

w razie awarii pomoc fachowca.

Błędy walidacji formularza

Imię:
Numer telefonu:
Zamów rozmowę

PZU Dom to duży wybór dodatków

Ubezpieczenie przedmiotów od stłuczenia

Stłuczona płyta kuchenna? Pomożemy

Wypłacimy odszkodowanie, jeżeli ktoś lub coś przypadkowo stłucze przedmioty w Twoim domu, np. dziecko w ramach zdalnej lekcji wf-u będzie grać w piłkę i stłucze lustro, pokrywka garnka spadła na płytę indukcyjną i ją uszkodziła, a może niechcący stłukłeś umywalkę.

Pomoc w Domu Super Plus

Komputer zawiesza się podczas nauki - skorzystaj ze zdalnej pomocy informatyka

W razie problemów z komputerem, na przykład gdy się zawiesza podczas zdalnej nauki, nasz informatyk pomoże rozwiązać problem. Zdalnie naprawimy oprogramowanie oraz pomożemy w wielu innych przypadkach.

Ubezpieczenie Pomoc w Domu

Pomoc fachowców w nagłych wypadkach

Pęknięta rura, zepsuty zamek w drzwiach czy zwarcie instalacji elektrycznej to zdarzenia które utrudniają nam funkcjonowanie w domu szczególnie w czasie pracy zdalnej.

Dzięki ubezpieczeniu Pomoc w Domu nie musisz się martwić o to gdzie znajdziesz fachowca, który szybko naprawi szkodę. Zorganizujemy i opłacimy między innymi  hydraulika, ślusarza czy elektryka. 

Ubezpieczenie Ochrony Prawnej Komfort/Super

Zakupy przez internet – coś poszło nie tak – skorzystaj z pomocy prawnika

Zbliża się czas intensywnych świątecznych zakupów internetowych, niestety nie wszystkie zakupione przedmioty zostały dostarczone, a sprzedawca nie chce nam zwrócić pieniędzy.

Jeśli spotka Cię taka sytuacja, z ubezpieczeniem ochrony prawnej możesz liczyć na wsparcie prawnika.  Otrzymasz poradę jak napisać reklamację lub w jaki sposób odzyskać pieniądze za zakupy, których nie otrzymałeś. 

Ubezpieczenie Ochrony Prawnej Super wraz z Alertami BIK

Wyłudzenie pożyczki przy użyciu Twoich danych osobowych

Czas przedświąteczny to czas wzmożonych zakupów, ale także czas wzmożonego zapotrzebowania na pieniądze.

Niestety są osoby, które zdobywają te pieniądze nieuczciwie. Aby być pewnym, że nikt nie użył Twoich danych  do wyłudzenia pożyczki bądź kredytu skorzystaj z ubezpieczenia ochrony danych osobowych – Alerty BIK.

Dzięki tej usłudze otrzymasz powiadomienie smsem i mailem gdy ktoś będzie próbował wyłudzić na Twoje dane pożyczkę lub kredyt.

Informacja prawna

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA, znajdziesz  w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia PZU DOM dostępnych na pzu.pl, w placówkach PZU SA lub u naszych agentów.

Zamknij