Centrum Medyczne PZU Zdrowie 
Kraków Kotlarska

 

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Kraków Kotlarska  to  pierwsza w Krakowie placówka sieci własnej PZU Zdrowie zbudowana od podstaw. Zlokalizowana jest w nowoczesnym, świetnie skomunikowanym budynku Kotlarska 11, tuż obok Galerii Kazimierz i Hotelu Galaxy.

Jesteśmy placówką wielospecjalistyczną, oferującą szeroki zakres usług – konsultacje specjalistów dla dorosłych i dzieci oraz diagnostykę laboratoryjną i USG. 

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i doświadczoną kadrą medyczną, którą cechuje otwartość na potrzeby pacjenta. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom komfortu korzystania z usług medycznych poprzez utrzymywanie wysokiej jakości obsługi, świadczonej przez profesjonalny i życzliwy personel. 

Na naszych najmłodszych pacjentów czeka specjalnie zaprojektowana część pediatryczna z kolorowymi korytarzami, kącikiem zabaw i gabinetami lekarskimi, w których dzieci mogą bezstresowo zrealizować badania. 

Doskonała lokalizacja

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Kraków Kotlarska mieści się na parterze nowoczesnego biurowca Kotlarska 11, w dzielnicy Śródmieście-Grzegórzki. Lokalizacja gwarantuje świetne połączenie z centrum miasta oraz innymi dzielnicami. W bliskim sąsiedztwie biurowca znajduje się Rondo Grzegórzeckie – jeden z węzłów komunikacyjnych Krakowa z przystankami autobusowymi i tramwajowymi m.in. szybkiego tramwaju linii 50.
W odległości 3-miutowego spaceru od placówki zlokalizowana jest Galeria Kazimierz.

Wejście do placówki zlokalizowane jest od strony ul. Gęsiej i ul. Podgórskiej, a wjazd od ul. Masarskiej.
Dla pacjentów placówki dostępny jest parking (wjazd za szlaban na hasło „PZU”)

Godziny otwarcia

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00. 
Nasz punkt pobrań czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-13.00. 

Adres

Centrum Medyczne PZU Zdrowie
Kraków Kotlarska  
ul. Kotlarska 11 
31-539 Kraków

Umówienie usług pełnopłatnych oraz informacji o placówce - 12 259 36 20

Umówienie usług dla posiadaczy Opieki  Medycznej PZU  - całodobowa infolinia 801 405 905 

O PZU Zdrowie

Grupa PZU od kilkunastu lat jest obecna na rynku ubezpieczeń zdrowotnych. PZU łączy kompetencje ubezpieczyciela oraz operatora medycznego. Odpowiada kompleksowo na potrzeby klientów w obszarze Zdrowia, z jednej strony zapewniając ochronę ubezpieczeniową, z drugiej zaś dostarczając i koordynując usługi medyczne za pośrednictwem spółki PZU Zdrowie SA.

Oferta zdrowotna Grupy PZU obejmuje ubezpieczenia na życie i zdrowie oraz ubezpieczenia zdrowotne majątkowe, abonamenty medyczne, medycynę pracy, partnerstwa strategiczne i programy profilaktyczne. Świadczymy usługi zdrowotne zarówno dla dużych przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych.

Oferujemy szeroki wybór produktów zdrowotnych dostosowanych do segmentu i potrzeb klienta:

Prywatne wizyty lekarskie, badania diagnostyczne

Konsultacje i rehabilitacja w razie choroby, wypadku przy pracy i na drodze

Dofinansowanie do zkupu leków

Prywatne leczenie szpitalne

Programy profilaktyczne dostosowane do potrzeb firm

Akcje szczepień ochronnych

Medycyna pracy

Opieka medyczna w razie wystąpienia cięzkiej choroby

Konsultacje i rehabilitacja w razie urazu ortopedycznego

Leczenie po nieszczesliwych wypadkach i nagłych zachorowaniach

Nasza sieć placówek

PZU Zdrowie zapewnia szeroką dostępność usług medycznych. Obecnie współpracuje z ponad 2000 placówek partnerskich w 500 miastach w Polsce, a od kilku lat buduje własną sieć, liczącą już 60 centrów medycznych, m.in. w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Częstochowie, Radomiu, Płocku i Opolu. 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij