Program ubezpieczenia składa się z:
- Ubezpieczenia ochronnego na życie,
- Pakietu dodatkowego:
- Ochrona dla dziecka.
Poznaj korzyści ubezpieczenia na życie
- Znosimy karencję na cały zakres ubezpieczenia podstawowego pod warunkiem przystąpienia do ubezpieczenia w pierwszych trzech miesiącach od uruchomienia.
- Skróciliśmy czas pobytu w szpitalu – świadczenie otrzymasz już za 1 dzień pobytu spowodowanego chorobą lub nieszczęśliwym wypadkiem (płatne od pierwszego dnia).
- Zmieniliśmy definicję dziecka w świadczeniach związanych ze śmiercią dziecka - śmierć dziecka bez względu na jego wiek.
- Odpowiadamy za pobyt w szpitalu dziecka w wyniku choroby od 3 dnia i w wyniku nieszczęśliwego wypadku od 1 dnia pobytu.
- Małżonkowie albo partnerzy życiowi i pełnoletnie dzieci nie składają w dniu podpisania deklaracji przystąpienia wymaganego oświadczenia dotyczącego zdrowia (dot. przystąpienia w pierwszych trzech miesiącach od uruchomienia programu, czyli 01.07.2025 r., 01.08.2025 r. oraz 01.09.2025 r.).
- W ubezpieczeniu rozszerzona została odpowiedzialność za pobyt w szpitalu i wykonanie operacji chirurgicznej na terytorium całego świata.
- Odpowiadamy za pobyt w szpitalu małżonka partnera życiowego w wyniku wypadku komunikacyjnego lub nieszczęśliwego wypadku od 1 dnia pobytu.
Kto może przystąpić do ubezpieczenia?
-
pracownicy firmy w wieku 16–69 lat
-
małżonkowie pracowników w wieku 16–69 lat
-
partnerzy życiowi pracowników w wieku 18–69 lat
-
pełnoletnie dzieci pracowników w wieku 18–69 lat
Zapewnij jeszcze lepszą ochronę, rozszerzając ubezpieczenie podstawowe o opcję dodatkową:
Ochrona dla dziecka
Korzyści z proponowanej oferty
- Szersze zabezpieczenie finansowe pracowników na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
- W razie uszczerbku na zdrowiu albo ciężkiej choroby dziecka (np. nowotworu złośliwego, neuroboreliozy, sepsy) rodzic otrzyma środki, które może przeznaczyć na dowolny cel, np. na dodatkowe konsultacje lekarskie.
- Jeśli dziecko trafi do szpitala z powodu wypadku lub choroby, rodzic otrzyma świadczenie za każdy dzień jego hospitalizacji. Środki te mogą np. pomóc pokryć koszty dojazdów do szpitala.
Przystąpienie do ubezpieczenia
Przystąpienie online
Przystępowanie on-line jest dwuetapowe:
-
1 etap – wypełnij formularz zgłoszeniowy.
WYPEŁNIJ -
2 etap – przystąp do ubezpieczenia w mojePZU: www.moje.pzu.pl lub w aplikacji mobilnej.
Wypełnij wniosek o potrącenie składki i dostarcz do Działu Kadr.
Dodatkowe informacje
Roszczenie możesz zgłosić
- Strona internetowa - Jeśli korzystasz z internetu, możesz zgłosić roszczenie z tytułu każdego rodzaju ubezpieczenia na życie – bezpośrednio z domu lub pracy. W ten sposób możesz również przesłać wszystkie niezbędne dokumenty. Czytelny układ zakładek ułatwi Ci rejestrację i logowanie do aplikacji. Dzięki temu zaoszczędzisz czas – możesz zgłosić roszczenie w dogodnym dla siebie momencie.
- Portal mojePZU - Wejdź i zarejestruj się na stronie moje.pzu.pl. W zakładce „Szkody” możesz zgłosić roszczenie. Dodatkowo portal zapewnia możliwość uzyskania informację o wcześniejszych zgłoszeniach, umożliwia śledzenie statusu sprawy oraz szczegółów zgłoszenia.
- Infolinia - Zadzwoń pod numer 801 102 102 lub 22 566 55 55 (opłata zgodna z taryfą operatora).
- Oddział PZU - Zgłoś się do nas osobiście.
- Poczta - Wyślij zgłoszenie na adres: ul. Postępu 18a, 02-676 Warszawa.
Kontakt
Kontakt do osób obsługujących grupowe ubezpieczenie:
Justyna Biernat-Bujok
- tel.: 601449209
- e-mail.: jbiernat@pzu.pl
Dokumenty
Dokumenty
Informacja prawna
Zakładem ubezpieczeń jest PZU Życie SA. Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Szczegółowe informacje dotyczące ubezpieczeń, w tym definicje zdarzeń objętych ochroną, zakresu odpowiedzialności, wyłączeń i ograniczeń odpowiedzialności zawarte są w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczeń, dostępnych u naszych agentów, w naszych oddziałach i na stronie pzu.pl. Jeśli chcą Państwo zawrzeć umowę, prosimy o kontakt z przedstawicielem PZU Życie SA.