Uwaga: Zobacz komentarz TFI PZU SA do bieżącej sytuacji na rynkach finansowych.

Indeksowe fundusze inwestycyjne inPZU.pl

Platforma inPZU to przełom i rewolucja na rynku. Dzięki niej można szybko i prosto kupić produkty inwestycyjne. Nigdy wcześniej inwestowanie nie było tak atrakcyjne ze względu na opłaty, to tylko 0,5 proc. Dzięki ekspertom TFI PZU do Polski trafiły wreszcie rozwiązania znane na świecie od wielu lat, czyli fundusze pasywne, które obecnie są jednymi z najbardziej cenionych i popularnych rozwiązań inwestycyjnych.

 

INWESTUJ ONLINE

PPK w TFI PZU

Pracownicze plany kapitałowe (PPK) to powszechny, dobrowolny system długoterminowego oszczędzania. To pracodawca jest odpowiedzialny za zapisanie Cię do PPK. Jako pracownik w wieku od 18 do 54 lat nie musisz więc robić nic. Dzięki oszczędzaniu w PPK możesz polepszyć swoją sytuację finansową po zakończeniu aktywności zawodowej. Do każdej odłożonej przez Ciebie złotówki prawie drugie tyle co miesiąc dokłada Twój pracodawca, a dodatkowe dopłaty pochodzą od państwa.

 

Wejdź na emeryturappk.pzu.pl i zapoznaj się z informacjami na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).

Aktualności

wtorek 12.05

TFI PZU będzie publikować skład portfeli funduszy co kwartał

Standardowo informacje o aktualnej budowie portfeli funduszy są dostępne w sprawozdaniach finansowych publikowanych ze sporym opóźnieniem (roczne do końca kwietnia, a półroczne do końca sierpnia). Od 2016 roku możliwe jest publikowanie tych danych częściej, zgodnie z wypracowanym przez Izbę Zarządzających Funduszami i Aktywami standardem publikacji danych.

Więcej aktualności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij