O wydarzeniu

Depozyt w banku na 0,1%, obligacje rządowe o dochodowości 1,0% - to uboczne efekty ratowania gospodarki. Co oznaczają dla inwestorów?

Czy jesteśmy zmuszeni do zaakceptowania tak niskich stóp zwrotu? Czy może warto rozpocząć poszukiwania nowych strategii?

Zapraszamy do udziału w webinarium poświęconym bieżącym obserwacjom rynków finansowych - mogą one wskazywać ciekawe kierunki inwestycyjne na kolejne miesiące czy kwartały. Swoimi analizami podzielą się osoby z długoletnim doświadczeniem na rynku kapitałowym, które uczestniczą w procesach analitycznych i inwestycyjnych w TFI PZU.

Agenda

11:00

Otwarcie
Rynek kapitałowy z COVID-19 na stałe 
Marcin Żółtek – Wiceprezes TFI PZU

11:10

Niskie depozyty i odsetki z obligacji to nie ślepa uliczka
Paweł Gołębiewski – Zarządzający w TFI PZU

11:20

Czy akcje już dotarły do szczytu?
Michał Jezierski – Analityk w TFI PZU

11:30 Q&A
11:45 Zakończenie

 

Prelegenci

Marcin Żółtek

Wiceprezes TFI PZU

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, posiada certyfikat Oxford Blockchain Strategy Programme.  W latach 1993-1998 pracownik naukowo-dydaktyczny na Wydziale Matematyki UW.   Na rynku finansowym od 1998 roku - najpierw  w Banku Pekao SA, a następnie przez blisko 20 lat w Commercial Union PTE/ Aviva PTE, odpowiadając m.in. za strategię inwestycyjną i zarządzanie aktywami dłużnymi o stałym dochodzie w jednym z największych portfeli w Polsce.  W  latach 2009-2017 pełnił funkcję członka Zarządu oraz Prezesa Zarządu Aviva PTE SA – zarządzającego ponad 30 mld zł aktywów – drugiego, co do wielkości OFE.   Z Grupą PZU związany od 2017 roku najpierw, jako Prezes Zarządu PTE PZU SA, a następnie, jako Wiceprezes Zarządu TFI PZU SA – kierując m.in. Projektem Emerytura (PPK z PZU). 

Paweł Gołębiewski

Zarządzający w TFI PZU

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, od 13 lat związany z rynkiem kapitałowym. Doświadczenie budował najpierw, jako dealer stopy procentowej w Banku Przemysłowo Handlowym, a następnie od 10 lat, jako Zarządzający portfelami oraz funduszami opierającymi się o aktywa obligacyjne. W między czasie zdał III poziom CFA oraz uzyskał licencję Financial Risk Manager stając się członkiem Global Association of RISK Professionals (GARP). Od 2018 roku Zarządzający w Biurze Instrumentów Dłużnych TFI PZU.

Michał Jezierski

Analityk w TFI PZU

Absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim oraz finansów na Curtin University. Pracę na rynku kapitałowym rozpoczynał w Komisji Nadzoru Finansowego. Następnie doświadczenie zdobywał w MetLife PTE i Raymond James, gdzie zajmował się analizą spółek polskich i amerykańskich. Od 2018 roku Analityk w Biurze Rynku Akcji TFI PZU.

Q&A – zadaj pytanie naszym ekspertom

Newsletter TFI PZU

Czy chcesz otrzymywać od nas aktualności i informacje o kolejnych wydarzeniach?
Zapisz się do naszego newslettera.

Zapisz się na newsletter

Zobacz nagranie z webinarium

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij